metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Danny.K. Danny.K.ranga08.06.2021 11:24

Nie wierzyłam, że mi się sprawdzi acnerose, a jednak mam niemałe zaskoczenie, bo na prawdę nie oczekiwałam poprawy pod względem np. ograniczenia też sebum a tutaj się sytuacja poprawiła. Zauważyłam, że cera jest mniej wrażliwa na zmianę temperatur, ostrzejszego jedzenia etc. Zdecydowanie jeszcze droga przede mną niekrótka, ale jednak widzę po 4 miesiącach, że cera już reaguje na poprawę i leczy się, także WALCZYMY :D

10


aniela ~aniela (Gość)14.04.2021 09:28

ktorys raz juz o nim slysze i powiem szczerze ze jestem strasznie jego ciekawa bo mecze sie z rumieniem od kilku dobrych lat

00


molka ~molka (Gość)23.03.2021 21:37

Nie rozumiem ludzi narzekających, że piecze. Przecież kwas azelainowy jest przepisywany przez dermatologów i jest w składzie i to logiczne że będzie lekko piec i moze lekko zaczerwienić skórę. Też tak miałam i to była dla mnie oznaka że coś sie dzieje - i faktycznie sie działo, bo gdy skóra przestała piec to faktycznie było widac różnicę.Nie wiem jak wy sie chcecie leczyć skoro oczekujecie że krem nie będzie aktywnie działał zgodnie z przeznaczeniem.

11


gość ~gość (Gość)10.04.2019 09:14

Posmarowałem się maścią na dzień acnerose buzia piecze i jest czerwona jestem załamana. Bo po opiniach myślałam że to będzie mój cudowny środek na walkę z trądzikiem różowatym czy ktoś miał takie objawy?

22


Weronka ~Weronka (Gość)11.12.2020 15:45

Mam acnerose pod ok. 3 miesiecy i jestem z niego zadowolona. Bardzo nietypowy ma zapach bo taki słodki i do schrupania co jest dla mnie bardzo dużym plusem. Pozdrawiam!

00


Mariola B. ~Mariola B. (Gość)17.11.2020 13:12

W clinica cosmetologica jeżeli dobrze pamiętam tę nazwę. Na pewno coś podobnego i do tego w Gdańsku. Najlepiej by było po prostu sprawdzić informacje na Internecie. Od tego jest i on tak na prawdę haha. Nie wiem jak agatushka ale odpowiadam za siebie i za to gdzie ja robiłam sobie ten zabieg.

00


agatushka ~agatushka (Gość)04.06.2020 12:25

mi ładnie działa na rumień przy trądziku różówaty, ale że nie tylko ja mam to dałam już też go swojemu tacie chociaż on miał prędzej też robione zabiegi quadrostar pro yellow a teraz tylko już się smaruje by wzmocnić naczynka. tak czy inaczej, bardzo lubimy go rodzinnie.

00


gość ~gość (Gość)31.05.2020 22:31

Kupiłam cały zestaw acnersa stosowałam dwa tygodnie rumień na tfaży śię zaognił, żadnych pozytywnych efektów,kosmetyki nie posiadają filtra pszeciw słonecznego,a pszy rumieniu i trądziku rużowaty filtry pszeciw słoneczne są bardzo ważne.Nie polecamy acnersa najgorsze kosmetyki jakie stosowałam do tej pory. Zrumieniem walczę już około 10 lat bez pozytywnych rezultatów.

01


gość ~gość (Gość)22.05.2020 18:46

Kupiłam cały zestaw acnersa istosuję już dwa tygodnie

00


gość ~gość (Gość)18.05.2020 06:38

Krem na rozszeżone naczynka acnersa pszereklamowany nie działa.

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat