metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kikiii ~Kikiii (Gość)14.08.2018 12:10

jakich to ja rzeczy na różowaty już nie stosowałam...skinoren, cetaphil, noacne, śluz ślimaka.. nic nie pomagało, teraz mam w łazience aknerose i jestem happy ;) nie jestem już aż tak czerwona, wyprysków mniej, samopoczucie w normie. Aż chce się żyć!

00


lLongina ~lLongina (Gość)08.09.2018 19:22

na początku się wkurzałam bo nie widziałam żadnych efektów poza zwykłym nawilżeniem, dopiero gdzieś po miesiącu zauważyłam efekty... dlatego warto było czekać a nie warto denerwować.. tylko ta cena trochę wygórowana.. wiecie czy szykuje się jakaś promocja??

00


Olaaa ~Olaaa (Gość)25.09.2018 14:42

ważne żeby nie były testowane na zwierzętach

11


REDNOSE ~REDNOSE (Gość)05.10.2018 17:07

czekam na kuriera. zobaczymy jak sobie poradzi w połączeniu z antybiotykiem.

00


Maagddalena32 ~Maagddalena32 (Gość)29.11.2018 11:43

Witam,stwierdzono u mnie tradzik rozowaty, poki co jest to tylko zaczerwienie bez zadnych grudek czy wypryskow.Zachęcona dobymi opiniami zamowilam caly zestaw Acnerose..no i niewiem..pasta na noc wydaje sie ok ale krem poranny i na dzien ...no coz po wysmarowaniu twarz zrobila sieokropnie czerwona./ w ciagu dnia zaczela sie uspokajac..czy to tak ma byc??

10


gość ~gość (Gość)27.12.2018 01:23

Mam ten sam efekt :( skóra po nałożeniu kremu jest bardzo czerwona i piecze:( same dobre opinie w sieci a u mnie efekt odwrotny :(

00


TejaEja (Gość) ~TejaEja (Gość) (Gość)08.12.2018 12:12

Kupiłam cały zestaw i żadnych rewelacji nie zauważyłam. Na stronie Acnerose są tylko pozytywne opinie, bez możliwości wystawienia swojej. Słoiczki z kremami dostałam bez zabezpieczenia osłoną (folią aluminiową lub kartonikiem), co przy tego typu schorzeniu naraża skórę na dodatkowe infekcje. Przy takiej cenie kosmetyku jest to bardzo dziwne.
To co mi pomogło (już po leczeniu antybiotykowym i innych nieskutecznych specyfikach). Na własną rękę, zastosowałam w jednym rozdaniu: demofoxoft (płyn do oczu przeciwko nużeńcowi; przecieram nie tylko powieki, ale całą twarz), krem fucidin (na receptę, stosowałam 7 dni) na zmianę z maścią Aknemycin (4 tygodnie, na receptę). Przy tym witamina PP+wit. B kompleks+ wit.C. Zrezygnowałam ze słodyczy, ostrych potraw, alkoholu, kawę piję, bo nie mogłabym bez niej funkcjonować:). Mi pomogło.Poprawę zauważyłam już po tygodniu.

41


Martusia ~Martusia (Gość)25.02.2019 12:09

u mnie działa bez zarzutu, nie wiem skad takie podraznienie u was po kremie na dzien bo u mnie dziala bardzo łagodzaco, i w sumie jak patrzyłam na sklad to nie widzialam nic podejrzanego co by mogło mnie podraznic. Dermatolog tez nie widzial zednych przeciwwskazan do uzywania

10


ewa86 ~ewa86 (Gość)08.05.2019 11:04

ja stosuję teraz acnerose i odnosząc się do tego waszego pieczenia - tak, pojawia się, ale jest delikatne, i tak, to przez kwas, więc jest to normalne i wskazane, gadałam o tym z dermatologiem. najważniejsze, że działa i ładnie likwiduje zaczerwienienia ;) a delikatne pieczenie spokojnie można wytrzymać

30


gość ~gość (Gość)03.10.2019 11:44

Lek slabo działa piecze .

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat