metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
MARKPIO ~MARKPIO (Gość)03.02.2011 15:45

Czy asystentka -była szefowa sztabu wyborczego bierze pod uwagę casus Kluzik-Rostowskiej?

00


klet ~klet (Gość)03.02.2011 16:27

"Anielka" napisał(a):
Chciałam zapytać ludzie czy Was aby zazdrość nie zżera. Jak Wam żal zarobków zmieńcie pracę, jak Wam żal stanowiska starajcie się o nie-zmieńcie je. Widocznie ONA zasłużyła na docenienie w przeciwieństwie do Was.


Droga Wyznawczyni swego Guru, otóż nam nie zależy na tych zarobkach. Nam zależy na tym, że gołym okiem widać kolesiostwo, widać jak publiczne (czyli nasze) środki zostają przeżerane na zabawę w piaskownicy.
Poza tym droga Wyznawczy swego Guru jak pewnie dobrze wiesz w wielu urzędach praca jest dziedziczna z dziada pradziada. Każdy gna tam gdzie nie trzeba nic robić, a można zarobić. Dlaczego administracja rośnie ? Bo tam nic się nie robi poza parzeniem kawy i zbijanie bąków na zielonej łące.
Ja nie życzę sobie by jacyś kolesie przejadali moje podatki i przy tym nic nie robili poza zabawą na swoją korzyść.
Pokaż mi i wytłumacz logicznie z podaniem twardych dowodów "Dlaczego nieudolni zarządcy mają zarabiać krocie za nic nierobienie" ?
Co dokonała poprzednia ekipa, że należą im się takie gratyfikacje pieniężne. Pokaż mi te efektywne przykłady !!!
Bądź pierwszą osobą, która to zrobi z sekty Guru !!!
Wyrzucać publiczne pieniądze w błoto każdy gamoń potrafi i z miłą chęcią chciałbym to robić na lewo i prawo.
Dlatego jak z czasem zapragniesz zmienić swego Guru na moją osobę to od razu Ci mówię "Jak wygram wybory to będę kradł na lewo i prawo, będę miał Was (wyborców) w d.pie".
Rozumiesz już coś czy nadal ciemna masa się przewala ?
Dlaczego np: Prezydent toleruje burdel w UM, który podlega pod CBA - to jest według Ciebie dobre zarządzanie "firmą" ?

00


EPI ~EPI (Gość)03.02.2011 17:09

Nie głosowałem na tego prezydenta,ale uważam,kto miał zostać
jakiś nieudacznik,który nawet wyborów nie potrafi wygrać

00


anigav ~anigav (Gość)03.02.2011 17:13

zdjecie!!! dwuznaczne!

00


wodnik1985 wodnik1985ranga03.02.2011 17:43

Ja myslałem ,że szefem kampani był pan Mariusz Staszek?

00


Cami ~Cami (Gość)03.02.2011 17:56

Konkursu brak... Nikt z zewnątrz nie ma szansy przebicia.Najbezpieczniej wśród swoich.

00


zx ~zx (Gość)03.02.2011 18:56

Miny bardo wymowne nie da się ukryć co za chwilę będą robić .

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)03.02.2011 19:03

"wodnik1985" napisał(a):
Ja myslałem ,że szefem kampani był pan Mariusz Staszek?


Mariusz Staszek był pełnomocnikiem KKW Razem dla Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka w wyborach do rady miasta. Dorota Jankowska była szefową Komitetu Wyborczego Krzysztofa Chojniaka w wyborach na prezydenta miasta.

00


wice- ~wice- (Gość)03.02.2011 19:31

"mieszkaniec" napisał(a):
Mariusz Staszek był pełnomocnikiem KKW Razem dla Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka w wyborach do rady miasta. Dorota Jankowska była szefową Komitetu Wyborczego Krzysztofa Chojniaka w wyborach na prezydenta miasta.


Chamczyk był całym szefem. Żaden Staszek, żadna Jankowska.
Zresztą, każdy to wie. Pamiętacie zdjęcie, jak Chamczyka roznosi energia w chwili, gdy ogłoszono tryumf Pobożnego? No, to ten. Ten z gębą od ucha do ucha.

00


ciekawski ~ciekawski (Gość)03.02.2011 19:32

"zx" napisał(a):
Miny bardo wymowne nie da się ukryć co za chwilę będą robić .


Może ktoś wie, czy pani Dorota Jankowska jest żoną byłego radnego z Samoobrony z kadencji 2002 -2006 kiedy Chojniak był wiceprezydentem Sławomira Jankowskiego? Na zdjęciu wyglądają raczej na zadowolonych. Ciekawe co na to druga strona?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat