metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
MARKPIO ~MARKPIO (Gość)03.02.2011 13:32

"Anielka" napisał(a):
Jak Wam żal zarobków zmieńcie pracę, jak Wam żal stanowiska starajcie się o nie-zmieńcie je. Widocznie ONA zasłużyła na docenienie w przeciwieństwie do Was.


Tu nie o zazdrość chodzi tylko o praworządność i przejrzystość wydawania publicznych pieniędzy.A o kompetencjach tej Pani ,jej wykształceniu, piotrkowianie też mają prawo wiedzieć.Pracuje za Nasze pieniądze ,w Naszym Urzędzie a nie u ciotki Ziótki w kiosku Ruchu!

00


wyborca ~wyborca (Gość)03.02.2011 13:41

"Anielka" napisał(a):
Widocznie ONA zasłużyła na docenienie w przeciwieństwie do Was.


Nie musisz nam tego wyjaśniać. Wszystko jest jasne. A odpowiedź na twój post znajduje się w zamieszczonej informacji w Tygodniku Trybunalskim na str. 2 i powyżej w komentowanym przez nas wątku epiotrkow.pl. "Piotrków: Szefowa sztabu asystentem prezydenta"

00


Hendryk ~Hendryk (Gość)03.02.2011 14:04

"Anielka" napisał(a):
Widocznie ONA zasłużyła na docenienie w przeciwieństwie do Was.


To widać na zdjęciu i tytule wątku.

00


Aman Amanranga03.02.2011 14:30

"Anielka" napisał(a):
Jak Wam żal zarobków zmieńcie pracę,

Ja chcę zmienić pracę, chcę być asystentem pana Ch. Załatwisz mi to Anielka? Przestanę wtedy narzekać. Obiecuję. Nawet za 5 tysięcy się podejmę. Niech stracę.

00


sklave ~sklave (Gość)03.02.2011 14:33

"Hendryk" napisał(a):
To widać na zdjęciu i tytule wątku.


niczym dwa gołąbki..........
a to trzeba docenić
Mogę buty czyścić , drzwi otwierać, muchy odganiać etc
No chyba mam już wystarczające kwalifikacje na asystenta bo przecież studia nie są istotne na tym stanowisku.
Oczekuję ofert.

00


Aman Amanranga03.02.2011 14:36

Cytuję:
Dorota Jankowska była szefową sztabu wyborczego Krzysztofa Chojniaka. Zdjęcie z nocy wyborczej.

Ciekawe co to się działo tej nocy wyborczej, że teraz po 10 tygodniach od owej nocy pani Dorota ma zapewnione takie wsparcie finansowe od pana Ch. Na zdjęciu widać, że pan prezydent wyraźnie zadowolony. Oj pani Doroto, obrączka na palcu a pani ciągnie pana prezydenta za te drzwi widoczne po lewej stronie.

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)03.02.2011 14:54

"Aman" napisał(a):
za te drzwi widoczne po lewej stronie.
cytat


Oj tam oj tam. Za tymi drzwiami stoi sobie tylko wanna z jakuzzi...:))

00


Aman Amanranga03.02.2011 14:57

"MARKPIO" napisał(a):
Oj tam oj tam. Za tymi drzwiami stoi sobie tylko wanna z jakuzzi...:))

Oj nawet mi nie mów. To pewnie musi być tam wygodnie. Więc już teraz nie dziwię się minie pana prezydenta.

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)03.02.2011 14:58

"Aman" napisał(a):
Załatwisz mi to Anielka?


Anielka ma znajomości.Nawet Bolesław Prus o nie pisał. Oj Anielka ty spryciulo!

00


eleman ~eleman (Gość)03.02.2011 15:44

MARKPIO, ty szaraku z plecakiem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat