metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mol molranga03.02.2011 10:30

Moja koleżanka głosowała na Prezydenta. Może też się znajdzie jakieś wolne stanowisko dla niej ?

00


dj ~dj (Gość)03.02.2011 10:44

brawo Panie Ch to są właśnie Pana plany i pomysły na tworzenie nowych miejsc pracy zresztą zgodnie z obietnicą. Pozdrawiam wyborców Pana Krzysztofa

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)03.02.2011 10:59

"mol" napisał(a):
Moja koleżanka głosowała na Prezydenta. Może też się znajdzie jakieś wolne stanowisko dla niej ?


Załącznik do Zarządzenia nr 510 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 22.122009. - Regulamin Organizacyjny Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
§ 12 ust.4. Do zadań i kompetencji Prezydenta należy w szczególności:
W zakresie rozwiązywania określonych problemów społeczno – gospodarczych
Prezydent może powoływać zespoły konsultacyjne, zatrudniać doradców, asystentów,
których kompetencje określone będą odrębnym zarządzeniem.




Z nieoficjalnych informacji wynika, że pani asystent będzie zarabiać brutto 7.000 zł miesięcznie. Nic tylko pogratulować prezydentowi pomysłu na oszczędzanie w budżecie miasta. Teraz wiem, dlaczego nie obniżono opłat za parkowanie w płatnych strefach.

00


klet ~klet (Gość)03.02.2011 11:16

"mieszkaniec" napisał(a):
Teraz wiem, dlaczego nie obniżono opłat za parkowanie w płatnych strefach.


Mówiłem by zrobić zbiorowy protest i żądać od miasta zwrotu kosztów za parkowanie w miejscach zaśnieżonych. Pracownicy firmy od parkomatów nie odśnieżają miejsc postojowych, a płacić trzeba.
Druga sprawa jazda po nie odśnieżonych ulicach też nadawała się do prokuratury bo ktoś za coś bierze kasę, a nic nie robi na mieście. Zwierzchnikiem był Boss.
Dobrze, że jeszcze tylko 2 lata i będzie wielka rozwałka w kraju - juhuuu wtedy sobie odbijemy na złodziejach. Pójdą do pierdli kiblować :D

00


bobo ~bobo (Gość)03.02.2011 11:16

Nowa energia, pomysły. Miasto potrzebuje "Know-how".

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)03.02.2011 12:11

Jakoś na stronach BIP Urzędu Miejskiego nie było nic o rozpisanym konkursie na to stanowisko!

00


Anielka ~Anielka (Gość)03.02.2011 12:14

Chciałam zapytać ludzie czy Was aby zazdrość nie zżera. Jak Wam żal zarobków zmieńcie pracę, jak Wam żal stanowiska starajcie się o nie-zmieńcie je. Widocznie ONA zasłużyła na docenienie w przeciwieństwie do Was.

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)03.02.2011 12:34

"MARKPIO" napisał(a):
Jakoś na stronach BIP Urzędu Miejskiego nie było nic o rozpisanym konkursie na to stanowisko!


Bo to są długi wyborcze spłacane przez Chojniaka za wygrane wybory prezydenckie. Już wcześniej (w grudniu 2009) zaplanował to podpisując zarządzenie nr 510 z 22 grudnia, dające mu prawo powołania dla siebie asystenta. Zarządzeniem z 21 stycznia 2011 r nr 34 (na stronie BIP urzędu miasta (zarządzenia prezydenta) jest to zarządzenie.
Nie wiem czy asystenta wyłania się w konkursie czy kogo się chce bo za tym idą pieniądze publiczne piotrkowskich podatników na jego wynagrodzenie.

00


mak donald ~mak donald (Gość)03.02.2011 13:14

najgorsze jest to ,że za długi wyborcze płacą podatnicy w naszym mieście

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)03.02.2011 13:19

"mieszkaniec" napisał(a):
Nie wiem czy asystenta wyłania się w konkursie czy kogo się chce bo za tym idą pieniądze publiczne piotrkowskich podatników na jego wynagrodzenie.


Dlatego czekamy na odpowiedź UM.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat