metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bywalec ~bywalec (Gość)23.06.2019 12:05

Przypomina mi to odpust na wsi... Dni Wolborza były lepsze.

12


gość ~gość (Gość)23.06.2019 12:26

@EPxyz: LEMON czy Ziółko to trzecia liga? No tak, dla was pierwsza liga to Zenek i Sławomir. Wyborców PiS-u.

50


gość ~gość (Gość)23.06.2019 12:28

Ile to coś jeszcze będzie brzęczeć nad miastem?

90


gość ~gość (Gość)23.06.2019 14:04

Szkoda, ze nie przedstawiono dokładnego rozkładu imprez na plakatach , trochę późno najważniejsze koncerty. Scena w centrum miasta z możliwością uczestnictwa licznych piotrkowian to super pomysl. Wszyscy mogli łatwo dotrzeć, a w sobotę i niedziele ruch jest i tak mniejszy, kawałek spacerkiem jeszcze nikomu nie zaszkodzil. Fajna impreza i dobrzy wykonawcy, jedzenie mnie nie interesuje, ale dobra zabawa jest najważniejsza.

30


ciupaciups ~ciupaciups (Gość)23.06.2019 15:50

dla czego kocerty sa w tym miejscu masakra miejsce jest lotnisko jest stadion miejski jest wiele wiencej leprzych miejsc od tego najlepsze kocerty daja w niedziele zamiast w sobote

70


gość ~gość (Gość)23.06.2019 17:29

Na lotnisku fajnie zorganizowane były w zeszłym roku koncerty, to jedyne miejsce w Piotrkowie aby wiochy nie bylo

52


gość ~gość (Gość)23.06.2019 17:30

Szkoda, ze nie przedstawiono dokładnego rozkładu imprez na plakatach , trochę późno najważniejsze koncerty. Scena w centrum miasta z możliwością uczestnictwa licznych piotrkowian to super pomysl. Wszyscy mogli łatwo dotrzeć, a w sobotę i niedziele ruch jest i tak mniejszy, kawałek spacerkiem jeszcze nikomu nie zaszkodzil. Fajna impreza i dobrzy wykonawcy, jedzenie mnie nie interesuje, ale dobra zabawa jest najważniejsza.

50


j. ~j. (Gość)23.06.2019 15:59

A swoją drogą ciekawe, co na to O.O. Bernardyni. Wszakże obok tej sceny jest kościół i odprawiane są msze św. i inne nabożeństwa, zwłaszcza w niedzielę. O. Gracjan z kolei jest w Piotrkowie znany i chyba z jego zdaniem powinny się liczyć władze miasta. Ja mieszkam niedaleko Fokusa, a późnym wieczorem wczoraj słyszałem hałas dobiegający z pl. Kościuszki, a jak wytrzymują ci, którzy mieszkają bliżej i których akurat ta impreza nie interesuje? W głowie mi się nie mieści, że coś takiego można robić w samym sercu miasta.

65


gość ~gość (Gość)23.06.2019 13:51

Dlaczego ziółko na końcu każdej zwrotki każdego utworu robi "uuuuuuuu"

12


gość ~gość (Gość)23.06.2019 19:28

Na przyszły rok będzie Don Wasyl Roma to się będzie działo haaaaa haaaa haaaa

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat