metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)23.06.2019 20:49

Pamiętacie imprezę radia Eska na lotnisku kilka lat temu i kilkanaście tysięcy ludzi?

60


gość ~gość (Gość)23.06.2019 22:50

A kto to jest Chojniak? Jakiś bohater czy kto? Tyle o nim piszecie, więc to chyba ktoś ważny. Uchylcie rąbka tajemnicy.

40


gość ~gość (Gość)23.06.2019 14:12

Zgadzam się z osobami komentującymi. Miasto, nie wieś, a żeby miejsca na rozłożenie sceny nie było. Wstyd przed tymi zespołami muzycznymi. Ziółko to pewnie polewę z Piotrkowa miał że na środku ulicy to jeszcze chyba w życiu koncertu nie dawał. Wstyd taki że masakra. Panie Chojniak, chowaj Pan głowę w pisek!

71


gość ~gość (Gość)24.06.2019 01:18

To jest prezydent piotrkowa, jesli masz wątpliwości , trzeba było iść na wybory. Wygrał w pierwszej turze, wiec chyba jest godny zaufania i szacunku. Urodziny Piotrkowa uważam za udane, choć szanuje uwagi innych komentatorow. Obejrzałam imprezy na Pl Kościuszki i myśle , ze to był dobry pomysł z umiejscowieniem: centrum miasta, dogodne warunki dotarcia również rowerem lub piechota, możliwość wykorzystania wzniesienia przed klasztorem Bernardynów , gdzie skorzystało tysiące uczestników (w klasztorze podczas mszy nie było słychać głośnej zabawy - sprawdziłam uczestnictwem we mszy), liskie usytuowanie Jarmarku Trybunalskiego oraz Wesołego Miasteczka i gastronomii. Warto było pofatygować się z przyczyn wcześniej skomentowanych, dla tak wspaniałych koncertów jak: Ziółko, Nykiel a przede wzzystkim LeMon. Jestem szczesliwa, ze do nas przyjechali, i dali z siebie wszystko, a widok szczęśliwej młodzieży rekompensuje wszelkie niedogodności. Przecież to tylko 2 dni.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat