metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)23.06.2019 14:04

Szkoda, ze nie przedstawiono dokładnego rozkładu imprez na plakatach , trochę późno najważniejsze koncerty. Scena w centrum miasta z możliwością uczestnictwa licznych piotrkowian to super pomysl. Wszyscy mogli łatwo dotrzeć, a w sobotę i niedziele ruch jest i tak mniejszy, kawałek spacerkiem jeszcze nikomu nie zaszkodzil. Fajna impreza i dobrzy wykonawcy, jedzenie mnie nie interesuje, ale dobra zabawa jest najważniejsza.

30


gość ~gość (Gość)23.06.2019 12:28

Ile to coś jeszcze będzie brzęczeć nad miastem?

90


gość ~gość (Gość)23.06.2019 12:26

@EPxyz: LEMON czy Ziółko to trzecia liga? No tak, dla was pierwsza liga to Zenek i Sławomir. Wyborców PiS-u.

50


bywalec ~bywalec (Gość)23.06.2019 12:05

Przypomina mi to odpust na wsi... Dni Wolborza były lepsze.

12


??? ~??? (Gość)23.06.2019 11:00

Dużo narodu było? Bo ja akurat nie przyszłem.

13


gość ~gość (Gość)23.06.2019 11:30

Jak zawsze ludziom nie dogodzisz. Jest coś zorganizowane to źle bo ni w tym miejscu nie w tym czasie itp itd. Nie ma imprez w mieście to źle bo q tym mieście się nic nie dzieje. Ludzie ogarnijcie się wreszcie!!!

31


Opinia szczera ~Opinia szczera (Gość)23.06.2019 11:29

Co do koncertów - żadnego narzekania. Jednak co do gastronomii to masakra. Oscypek 4 zł? Karczek 100 gram - 10 zł? Pajda chleba 12 zł?? Frytki małe 10 zł?? Czy to jest Euro 2012?? Czy Imieniny w 70 tys mieście gdzie ludzie średnio zarabiają 2000 pln na rekę.
Monopol na gastronomię, bardzo mało do wyboru. Jedyna opcja to rynek i knajpy które ceny mają normalne.
Do przemyślenia, czy nie lepiej dać normalną cenę ??

90


gość ~gość (Gość)23.06.2019 09:59

Zawsze i wszędzie starałem się bronić Piotrkowa bo choć nie mieszkam i nigdy nie mieszkałem w PT.to jestem z nim związany i to "Moje Miasto",ale po imieninach Piotrków ręce opadają.Niema gdzie zrobić imprezy,scena na ulicy, pół miasta wyłączone z ruchu.... żenada i jeszcze raz żenada.Proponuje władzom wycieczke na dni Radomska czy choćby do Gorzkowic.

102


gość ~gość (Gość)22.06.2019 23:02

Wam takim ,,komentatorom" to nigdy nic nie pasuje!!!co by się nie działo w mieście wszystko zawsze źle!To siedzieć w domu...nikt nie zmusza do wyjścia,a jak gdzieś lepiej to polecam wyprowadzkę!Żenada!!!

77


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)23.06.2019 03:16

Niektórzy w pn mają pierwszą zmianę... ten koncert Lemona,to później się nie dało? :(

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat