metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)24.11.2014 18:38

"BLEKI" napisał(a):


A co nauczyciel ma zrobić, kiedy władza wyższa i rodzice nie pozwalają na żaden ruch????? uwagi nie można wpisać, ani zwrócić nawet, a potem się wszyscy dziwią, czemu ta młodzież taka niedobra. W przypadku każdego dziecka obowiązuje zasada ograniczonego zaufania, ale ja czytając takie komentarze mam wrażenie, że to rodzice są ograniczeni. I żeby nie było, jestem matką. Nagrody? może i są, ale co z tego. Większość ludzi nie chciałaby tej nagrody i tej pracy w komplecie. Poza tym to Den a nie KEN. A Kuratorium? Może to śmieszne, ale nie chcą zajmować stanowiska w żadnej sprawie i nawet nie ma sensu w wielu sytuacjach się tam zwracać. No ale przecież zawsze winny jest tylko nauczyciel, prawda?

70


milek259 ~milek259 (Gość)24.11.2014 19:32

Ps nr 20 Piotrków Tryb

11


babcia ~babcia (Gość)24.11.2014 19:42

Moi drodzy komentatorzy. Myslę ze kazdy z nas jest zadowolony z przedszkola, z którego zadowolone jest nasze dziecko, a my widzimy dobra opieke, smaczne posilki i dobre warunki rozwoju, edukacji ( nie techniczne bo tego nasze dziecko nie zauważa, ale ogólne warunki rozwoju dziecka). Nikt z nas nie ma porównania, bo dziecko chodzi do jednego przedszkola i oceniamy własnie to przedszkole. Ja skromnie komentując, prowadzam dziecko do przedszkola im.Bojanowskiego, i ja i moja wnusia jestesmy super zadowolone, wbrew niekórym komentującym. Akurat mam porównanie bo mała w miesiącach letnich chodzi do przedszkoli dyzurnych. NIE POLECAM przedszkola na Krakowskim Przedmieściu i na Wojska Polskiego na przeciw Biedronki. Tam każdy może dziecko odebrac i nikt nie wnika kto jest kim. Moze być to nawet złodziej czy wróg, opiekunki oddają dziecko, z oddechem ze ktoś je odbiera. W przedszkolu im. Bojanowskiego nikt nie znany dziecka nie odbierze. To wazna kwestia. w czasach porwań itd. Poza tym jedzonko dla dzieci w Bojanowskim jest przygotowywane n miejscu, ciepłe, smaczne ( no chyba ze marchewka do schrupania czy świeży owoc jest niedoskonałą przekąską dla niektórych) To jest super przedszkole pod warunkiem ze ocenia je ktoś kto potrafi znaleźc super strony tego przedszkola a nie ktoś, kto np. sam zawszawia dziecko z tytułu własnej działalności a potem zwala to na higienę przedszkola. To był tylko przykład, dlatego "olewam" wszystkie niechlubne komentarze na temat tego przedszkola

26


mama oliwiera ~mama oliwiera (Gość)24.11.2014 20:46

Najlepsze przedszkole im.
Bojanowskiego!!!
Wspaniały,fachowy personel co przekłada się na doskonały rozwój intelektualny i fizyczny rozwój dziecka.
To nie,,przechowalnia"dzieci jak w innych piotrkowskich przedszkolach tylko,,DRUGI DOM"dla naszego syna...jednym słowem wspaniałe przedszkole,jesteśmy dumni ze nasz syn jest właśnie w tym wyjątkowym miejscu...

38


tina ~tina (Gość)24.11.2014 22:29

Przedszkole Jacek I agatka panuje w nim rodzinna atmosfera a "ciocie"maja idealne podejscie do dzieciakow

14


mamusia ~mamusia (Gość)24.11.2014 22:58

PS nr 26 przy ulicy W.Polskiego!!! Rewelacja pod każdym względem: opieka, posiłki etc.

31


Mama Przedszkolaka ~Mama Przedszkolaka (Gość)24.11.2014 23:33

"gosc123" napisał(a):

Chyba żartujesz... przepyszne obiady?? wyżywienie tam to pomyłka. Nie wiem jakimi argumentami trzeba przemówić do Pani Magdaleny żeby wzięła się za temat wyżywienia i w szkole i w przedszkolu. Obiady to duży minus tego miejsca a największy plus to Ciocia Brygida. Gdyby ją sklonować i dać do każdej grupy to to przedszkole nie miałoby konkurencji.

60


gastronom ~gastronom (Gość)25.11.2014 08:49

"Mama-Przedszkolaka" napisał(a):
~Mama Przedszkolaka (Gość)

Skoro zatrudniane są kuchary po krótkim kursie albo osoby którym wydaje się że potrafią gotować bo gotują w domu a to co innego niż żywienie zbiorowe to nie ma się co dziwić.A intendentki są od czego ? tylko od zakupów -v nieodpowiednie osoby na stanowiskach.

21


mamusia ~mamusia (Gość)25.11.2014 08:56

Tak, Bojanowski jest niewątpliwie WYJĄTKOWY. Ale dziękuję za tą wyjątkowość. Wolę normalne przedszkola, przekonane o swojej NORMALNOŚCI, a nie wywyższające się ponad wszystko i za wszelką cenę chcące zaistnieć w mediach kosztem małych dzieci. Drogie Panie z Bojanowskiego! Nie zapominajcie, że pod opieką macie dzieci, a nie gwiazdy estrady!

33


mama ~mama (Gość)25.11.2014 09:31

Jestem mama dziecka, które uczęszcza do przedszkola p. Jakubiak nie zgadzam się z opinią na temat złego wyżywienia. Posiłki zawsze są świeże, gotowane na miejscu. Dzieci zawsze dostają tyle ile chcą. Drodzy rodzice, każdy wybiera przedszkole dla swojej pociechy takie jakie mu pasuje, wiec dla mnie ranking przedszkoli jest zupełnie nie potrzebny.

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat