metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosc123 ~gosc123 (Gość)24.11.2014 13:47

Ja oddałabym głos na przedszkole Magdaleny Jakubiak. Rewelacyjna opieka, najlepsze ciocie jakie mogą opiekować się moimi dziećmi, a do tego przepyszne obiady i baaardzo dużo fajnych zajęć. Przedszkole jest najlepsze w całym Piotrkowie.

47


~xxx~ ~~xxx~ (Gość)24.11.2014 13:50

PS Nr7 córka moja chodzi i jestem bardzo zadowolona, moja córka bardzo chętnie chodzi

21


BLEKI BLEKIranga24.11.2014 14:36

Przedszkole to nie sklep - ranking można wyrzucić do kosza. W przedszkolu jak i w innej placówce edukacyjnej wszystko musi być wg najwyższych norm.
A ostatnio słyszałem, że w tym gimnazjum obok Focusa pedagodzy nie dają rady... ehh
chyba lepiej władza umie tylko rozdawać nagrody na dzień KEN-u. Wazelina ot co. Kuratorium, gdzieś, coś?

43


Dawid ~Dawid (Gość)24.11.2014 14:45

Akademia Malucha ul Dmowskiego 28 dla mnie numer 1

33


zyx ~zyx (Gość)24.11.2014 15:14

"8" jest the BEST. Polecam i wiem co mówię. Kilkadziesiąt lat temu ja chodziłam do tego przedszkola, później chodziły do niego moje dzieci, a teraz chodzą moje wnuki. Kadra na przestrzeni tych lat wielokrotnie zmieniała się, ale zawsze była i jest na b. wysokim poziomie. Jednym słowem, przedszkole "ósemka" jest na "szóstkę".

20


onaaa ~onaaa (Gość)24.11.2014 16:00

Villa Bambini Bis na Pijarskiej !!!!najlepsze :)

24


magda712 ~magda712 (Gość)24.11.2014 16:46

Moja córka chodzi do Przedszkola nr 7 i uważam, że to najlepsze przedszkole. Pani Dyrektor jest przecudowną, ciepłą i cierpliwą osobą, kochającą wszystkie dzieci. Każde z wychowanków zna z imienia, potrafi słuchać ich opowieści, a i dla rodzica znajdzie czas i dobre słowo. Oferta zajęć dodatkowych, wyjść do parku, wyjazdów na wszelkiego rodzaju przedstawienia, spektakle, do muzeum i... chyba nie sposób wszystkiego wyliczyć, jest oszałamiająca. Personel ogólnie bardzo przyjaźnie nastawiony do rodzica, ale przede wszystkim do dziecka. Moja córka każdy wolny od przedszkola dzień w tygodniu traktuje jako karę, więc to chyba najlepsze podsumowanie działalności tej placówki. Pytając, która ciocia jest najfajniejsza, słyszę całą listę, a każdą z nich córka kocha jednakowo. Dla mnie ważne jest, że te ukochane ciocie mojego dziecka nauczyły ją jeść warzywa, owoce, a nawet budyń, co mnie się przez tyle czasu nie udało. Że mała wracając z przedszkola chętnie siada do ćwiczenia szlaczków, literek, maluje coraz ładniej. Wcześniej trudno było...
Reasumując, nigdy nie zamieniłabym naszego PRZEDSZKOLA NR 7 na żadne inne. Jestem głęboko wdzięczna wszystkim osobom tam pracującym za to, ile pracy, cierpliwości i miłości wkładają w to, co robią najlepiej. Pozdrawiam serdecznie

30


Zaneta ~Zaneta (Gość)24.11.2014 16:56

Przedszkole nr 15 jest na prawde super,córcia jest mega zadowolona chodzila do innego przedszkola no i niestety musielismy zmienic bo nie chciala tam chodzic wiecznie plakala a tutaj atmosfera jest bardzo przyjazna dzieciom no i grono pedagogiczne wysoko wyszkolone w moim odczuciu poniewaz widze jak moje dziecko robi postepy w edukacji, Polecam innym rodzicom. Pozdrawiam

31


ola31 ~ola31 (Gość)24.11.2014 18:14

Akademia malucha jest super

32


ja ~ja (Gość)24.11.2014 18:25

a ja polecam przedszkole Akademia Malucha na Dmowskiego!!Atmosfera super, moje dziecko jest bardzo zadowolone. A ciocie....Najlepsze na świecie!

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat