metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mała Małaranga09.02.2012 14:22

"Ratujmy-IV-LO" napisał(a):
IV LO PROŚCIE O POMOC INNYCH UCZNIÓW z innych Szkół. !!
Blokujcie drogi ul Sikorskiego- przy moście kolejowym. znakomity punkt .


Przecież Wy nie potraficie nawet porządnej manifrstacji w obronie własnej szkoły stworzyć. A tak w ogóle to fakt faktem, że teraz niż demograficzny jest w szkołach średnich i chyba powinno się coś z tym zrobić.

00


sklave sklaveranga09.02.2012 14:53

Dowcip
Internauta, posługujący się nickiem "wolny", zamieścił taki dowcip:
Siostra z Londynu dzwoni do brata w Polsce.
Co tam u was słychać.
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
- Zacznij od złej.
- ...Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład
upadł, babcia umarła bo nie miała na leki, sąsiad
się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę .
Ania więc nie chodzi do szkoły bo nie mają
pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili
chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
- A dobra!?
- Na szczęście to PO jest u władzy a nie PiS.
http://sklave.manifo.com/

00


`n ~`n (Gość)09.02.2012 15:06

"Loocek" napisał(a):
~Loocek (Gość)
2 godziny temu, 13:27
"rea" napisał(a):
Nie ma w nauczycielstwie 14 pensji.
Jesteś w błędzie. Tu link:
http://wiadomosci.wp.pl/title,Czternasta-pensja-dla-nauczycieli-dobija-gminy,wid,14195446,wiadomosc.html?ticaid=1de3e


To ja proszę o wypłacenie mi tej zaległej 14 pensji. W zawodzie nauczyciela pracuję 20 lat i wiem ile dostaję na rękę, a nie ma to nic wspólnego z tym, co wypisuje Gazeta Prawna!

00


zet ~zet (Gość)09.02.2012 15:53

"sklave" napisał(a):
Dowcip

smutne ale prawdziwe :(

00


zet ~zet (Gość)09.02.2012 15:55

"Mysliciel" napisał(a):
15 osób zgłasza wniosek o odwołanie prezia, pod którym musi podpisać się co najmniej 10% wyborców...

pierwsza czesc mysle jest bez problemu do ogarniecia :) wyatrczy nas z forum hehe :) druga czesc trudniejsza ale nie niemozliwa. gdzie mozna sie dowiedziec ile w pt jest osob uprawnionych do glosowania??bysmy wiedzielei ile to 10% nam dokaldnie wyjdzie :)

00


??? ~??? (Gość)09.02.2012 17:05

"14ty" napisał(a):
"Loocek" napisał(a):
Jesteś w błędzie. Tu link:
http://wiadomosci.wp.pl/title,Czternasta-pensja-dla-nauczycieli-dobija-gminy,wid,14195446,wiadomosc.html?ticaid=1de3e[/cytat]
W ubiegłym roku te same media podały tabelę z zarobkami nauczycieli. Pracuję w szkole drugi rok i jakoś nie mogę odnaleźć w tej tabeli swoich zarobków. Może mam omamy, ale nie widzę nigdzie 1300 zł. A tyle dostaję.
Zaczęło się nagonką na nauczycieli. Po co? Po to aby móc później likwidować szkoły! Najłatwiej uzyskać aprobatę społeczeństwa, jeśli ono nienawidzi tej grupy społecznej. Ale to społeczeństwo nie myśli już o tym jaka będzie edukacja ich dzieci w przepełnionych klasach, kiedy nauczyciel nie poświęci czasu każdemu uczniowi osobno bo czeka na to jeszcze 40 innych.
Polityka szczucia.

00


Krytyk ~Krytyk (Gość)09.02.2012 17:18

do zet
niestety takich informacji udzielają "pobożnego" ludzie...

00


gościu ~gościu (Gość)09.02.2012 17:20

Co jak co ale frekwencja wczoraj nie dopisała uczniom IV LO. Miało być 1000 osób a nie było nawet 100.

00


uczennica ~uczennica (Gość)09.02.2012 17:20

nauczycielom to się chyba w główkach przewraca.a to wakację a to ferie po parę godzinek w tygodniu obiadki za darmo i jeszcze jakieś 13 i 14stki im się marzą.paranoja

00


gość2 ~gość2 (Gość)09.02.2012 17:21

"rea" napisał(a):

i bardzo dobrze żę nie ma i nie powinno być nawet 13-ki bo dlaczego ,18 godzin na tydzień pracy i wolnego ze 4 m-ce a i tak narzekają że są zmęczeni ale korki po lekcjach to mogą dawać do oporu

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat