metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zet ~zet (Gość)10.02.2012 20:58

"Piotrkowianin" napisał(a):
Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

w ramach oszczednosci jest nowy doradca w UM wiec chyba watpliwosci brak..... gdzie sie na te podpisy zgadujemy chłopaki ??

00


Uczeń by płacił ~Uczeń by płacił (Gość)10.02.2012 21:35

"Tartu" napisał(a):
Oni by odprowadzali , a uczeń by płacił


a oni i tak by nie odprowadzali. Taka już natura polskiego belfra.

00


mgr ~mgr (Gość)10.02.2012 21:41

Pełna zgoda z internautami trzeźwo patrzącymi na oświatę i z autorem artykuliku także
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1273233,bez-sciemniania-ogolnie-ksztalcace-licea-zdrowia-i-urody,id,t.html#plus
liceum to nazwa zarezerwowana dla takich jak piotrkowski "Chrobry", łódzki "Kopernik czy warszawski "Staszic" albo "Batory."
Poziom, wyniki, zdawalność, olimpijczycy, sam wygląd uczniów, ich zachowanie i kultura słowa.
Z czym do ludzi!

00


Tartu Tarturanga10.02.2012 22:05

"mgr" napisał(a):
"Chrobry"

???
A gdzie II i III LO???

00


szczerbiec ~szczerbiec (Gość)10.02.2012 22:56

Właśnie Chrobry i kultura? a gdzie bo przepraszam nie zauważyłem? Na pewno nie u nauczycieli którzy nie potrafią uczyć a rżną profesorów a z uczniami też jest różnie jak nie pijany to naćpany. A wyniki w chrobrym są oszustwem z dwóch powodów
1 do matury przystępuje 50-60% uczniów reszta jest nie dopuszczana.
2 wiedzę którą tam powinni zdobywać uczniowie w rzeczywistości zdobywają ją na korepetycjach.
Więc moim zdaniem szkoła nie ma się czym szczycić ponieważ ich wyniki nie są miarodajne.

00


ex-uczeń ~ex-uczeń (Gość)11.02.2012 00:13

"mgr" napisał(a):
Pełna zgoda z internautami trzeźwo patrzącymi na oświatę i z autorem artykuliku także
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1273233,bez-sciemniania-ogolnie-ksztalcace-licea-zdrowia-i-urody,id,t.html#plus
liceum to nazwa zarezerwowana dla takich jak piotrkowski "Chrobry", łódzki "Kopernik czy warszawski "Staszic" albo "Batory."
Poziom, wyniki, zdawalność, olimpijczycy, sam wygląd uczniów, ich zachowanie i kultura słowa.
Z czym do ludzi!


Och ja jestem dawnym absolwentem TPS-u. Kiedy teraz patrzę na tą szkołę, na tych uczniów, to płakać mi się chce. Rozmawiałem też niedawno z byłym moim dyrektorem Panem Pokutyckim, trzyma się prosto i dobrze, ale widać jak jemu też jest przykro, on nie poznaje teraz szkoły, którą tyle lat kierował. Larecki pisze że pora umierać, aż tak nie, ale trzeba żyć ze świadomością, że to wszytsko schodzi na psy z roku na rok coraz bardziej, a do tego jeszcze ta idiotyczna reforma w liceach. Czy to celowe dołowanie?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat