metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)14.05.2019 12:25

Obecny kościół nie ma już nic wspólnego z żadną wiarą. To instytucja, która oparta jest na władzy i kasie. Nie macie nic wspólnego z Jezusem, który był ubogi, pomagał ludziom. Nie macie nic wspólnego z chrześcijanami, którzy żyli skromnie i byli dla siebie dobrzy. NIC ! Dla Was liczy się tylko kasa i władza !

156


Romeo ~Romeo (Gość)14.05.2019 08:47

Po pierwsze jakie uczucia Polaków ? Panie Janik proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora.
Proszę poczytać historię Polski.... Polan.... ogłupiały Mieszko 1 przyjął chrzest i od tego cała komedia się zaczęła w ułożonej mądrej ludzkości, którzy wierzyli w bóstwa w postaci żywiołów itp. i było to na pewno zasadniejsze niż człowiek w chmurach...Światowid mówi to coś ? Patrzący na 4 strony ? Najgorsze jest to, że jako niewierzący człowiek chrześcijanie ze mnie szydzą no bo jak Ty nie możesz wierzyć...Ty ku....niewierząca....obrażasz nasz...jak Ty grzeszysz.... a ja osoby wierzące akceptuje bo przecież, każdy ma prawo wierzyć w co chce.

3223


gość ~gość (Gość)14.05.2019 12:41

Panie radny nie obrazaj czlowieku uczyc religinych nich cie Bog ma w opiece

126


gość ~gość (Gość)14.05.2019 13:01

Widzę po komentarzach, że komuna rządzi. To drodzy czerwoni może teraz my okleiny wasze domy waszymi teczowymi zdjęciami, to będzie taki symbol przymierza z Wami.
A może zrobić tęczową Gwiazdę Dawida i okleic tym Synagogę, ciekawe jaki byl by odzew. Ciekawe jest to, że osoby niewierzące wiedzą lepiej co obraża Katolika a co nie.

136


WP ~WP (Gość)14.05.2019 13:23

Z Islamem niech tak spróbują zobaczymy czy są tacy odważni, bo z tego co pamiętam we Francji muzułmanom to się nie spodobało a autorów/artystów potraktowali po swojemu. Czekam na tęczową Gwiazdę Dawida i tęczowy symbol Islamu, wtedy my wierni będziemy wszyscy połączeni symbolem radości i wiosny. Tylko co z niewiernymi???

175


werner ~werner (Gość)14.05.2019 11:42

za pedofilów w sutannach się bierzcie , żeby dzieci nie były gwałcone, a oni bezkarni!

296


mari ~mari (Gość)14.05.2019 09:21

Matka Boska Częstochowska zawsze była świętością dla wszystkich Polaków. Jak pisał Jan Lechoń, " kóra perły masz od królów, złoto od rycerzy, w którą wierzy, nawet taki, który w nic nie wierzy". Dlatego nie uszanowanie jej wizerunku i wieszanie go na toalecie jest wielką profanacją i nie można tego czynu niczym usprawiedliwiać.

2715


fredderf ~fredderf (Gość)14.05.2019 16:23

Można napluć w twarz i powiedzieć ja ci nie naplułem.
Można nie lubić kleru, nie ma takiego obowiązku.
Można nie lubić drugiego człowieka ale można go szanować i nie mam na myśli iż tym drugim człowiekiem jest ktoś z kleru.
Nie można powiedzieć p... ał bo to jak napluł
... i tu się obrażamy? prawda?

31


emeryt ~emeryt (Gość)14.05.2019 18:11

a może by to szanowne towarzystwo zajęłoby się sytuacją zdrowotną mieszkańców a nie udawaniem " wrażliwych owieczek" To nie pomoże mieszkańcom.A taka działalność służebna wobec wyborców to by był prawdziwy akt wiary.a nie demagogia.Wstyd :katolicy wierzący inaczej niż mówi biblia a nie kościelna instytucja.

31


gość ~gość (Gość)14.05.2019 18:52

Bóg to tylko wymysł by kościelne mambo jambo doiło z Was kasę, nie bronię żadnej wiary tylko bronię zdrowy rozsądek.

84


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat