metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
www ~www (Gość)14.05.2019 18:03

O Maryjo bez grzechu poczęta. Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. I za tymi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie. Amen.

97


Francesco ~Francesco (Gość)14.05.2019 10:50

A mnie obraża stanowisko Pana Janika, który kategoryzuje Polaków twierdząc, że najważniejszą dla nich wartością jest wiara... A co z osobami niewierzącymi, lub innej wiary?? Jak można być takim cynicznym człowiekiem i to pod egidą partii politycznej ??

1815


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)14.05.2019 12:26

Mam pytanie, na tym forum, do pani Szczukockiej. Czy gdyby Pani, wbrew jej woli, nałożono na głowę wieniec adwentowy, z czterema zapalonymi świecami, i polecono stać na ulicy Słowackiego, naprzeciw Klasztoru oo Bernardynów, lub innym eksponowanym miejscu, to nie czuła by się Pani, w jakikolwiek sposób upokorzona?

2211


gość ~gość (Gość)14.05.2019 19:19

Panie radny czy chcesz zapisac Matke Boska do pisu?

31


gość ~gość (Gość)14.05.2019 18:52

Bóg to tylko wymysł by kościelne mambo jambo doiło z Was kasę, nie bronię żadnej wiary tylko bronię zdrowy rozsądek.

84


emeryt ~emeryt (Gość)14.05.2019 18:11

a może by to szanowne towarzystwo zajęłoby się sytuacją zdrowotną mieszkańców a nie udawaniem " wrażliwych owieczek" To nie pomoże mieszkańcom.A taka działalność służebna wobec wyborców to by był prawdziwy akt wiary.a nie demagogia.Wstyd :katolicy wierzący inaczej niż mówi biblia a nie kościelna instytucja.

31


fredderf ~fredderf (Gość)14.05.2019 16:23

Można napluć w twarz i powiedzieć ja ci nie naplułem.
Można nie lubić kleru, nie ma takiego obowiązku.
Można nie lubić drugiego człowieka ale można go szanować i nie mam na myśli iż tym drugim człowiekiem jest ktoś z kleru.
Nie można powiedzieć p... ał bo to jak napluł
... i tu się obrażamy? prawda?

31


mari ~mari (Gość)14.05.2019 09:21

Matka Boska Częstochowska zawsze była świętością dla wszystkich Polaków. Jak pisał Jan Lechoń, " kóra perły masz od królów, złoto od rycerzy, w którą wierzy, nawet taki, który w nic nie wierzy". Dlatego nie uszanowanie jej wizerunku i wieszanie go na toalecie jest wielką profanacją i nie można tego czynu niczym usprawiedliwiać.

2715


werner ~werner (Gość)14.05.2019 11:42

za pedofilów w sutannach się bierzcie , żeby dzieci nie były gwałcone, a oni bezkarni!

296


WP ~WP (Gość)14.05.2019 13:23

Z Islamem niech tak spróbują zobaczymy czy są tacy odważni, bo z tego co pamiętam we Francji muzułmanom to się nie spodobało a autorów/artystów potraktowali po swojemu. Czekam na tęczową Gwiazdę Dawida i tęczowy symbol Islamu, wtedy my wierni będziemy wszyscy połączeni symbolem radości i wiosny. Tylko co z niewiernymi???

175


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat