metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)24.11.2012 10:13

"Mantek" napisał(a):
Macierewicz tak samo tchórzliwie chowa się za immunitetem jak uciekał ze Smoleńska po katastrofie! Tak jak ludzie piszą wstyd dla Piotrkowa i normalnych ludzi za takiego posła!


Brawo!
Ale lepiej tak nie pisz, bo mohery powiedzą, że Donald Ci kazał.

00


Tańczący z bobrami ~Tańczący z bobrami (Gość)24.11.2012 10:38

No i mamy kolejny krok w narodowowyzwoleńczej drodze męczennika :). Tym razem kroczek właściwie ....

00


Mała Mi ~Mała Mi (Gość)24.11.2012 12:29

:Zniesmaczona: ... a ty czyją jesteś uczennicą? jak zwykle w waszym przypadku .. zero argumentów .. buuuuuuuu.. PiS jest zły :}

00


J23 ~J23 (Gość)24.11.2012 17:10

Masoner = Zyd

00


Gościu ~Gościu (Gość)24.11.2012 19:02

Powinien już dawno w więzieniu siedzieć za ujawnienie tzw."listy Macierewicza". Brak słów na opisanie tego kogoś.Nikt tak mnie nie wk... jak on.Totalne dno.

00


epikiller ~epikiller (Gość)25.11.2012 08:34

Ale wasza dyskusja zeszła na inny tor.
Ktoś sptytał czy agent "Tosiek" jest z piotrkowa i co dla niego zrobił? Osobiście sam bym chciał wiedzieć...
Dalej dowiaduję się ile to nie zrobił dla Polski. Ale niby co zrobił poza "wysadzeniem tupolewa"? Od kilku lat jego praca polega na "biciu piany" wokól różnych zagadnień i na obniżaniu poparcia dla swojej partii, w której niedługo pozostaną sami fanatycy.
Myślicie, że on robi to dla Polski? Odpowiadam: nie! On robi to dla Kaczyńskiego bo jest jego marionetką.
Robi tylko to zamiast uprawiać solidną opozycję bo pis jeszcze ma ku temu warunki. ale po co?
Za to dzięki temu platworma zamyka szpitale i wogule robi co zechce.

00


miejski ~miejski (Gość)26.11.2012 12:52

"Gosciu" napisał(a):
Powinien już dawno w więzieniu siedzieć za ujawnienie tzw."listy Macierewicza". Brak słów na opisanie tego kogoś.Nikt tak mnie nie wk... jak on.Totalne dno.


Biedny wk..człowieku. Złość przesłoniła tobie możliwość racjonalnego myślenia. Wszystko ci się myli, bo jesteś ślepy i ogłupiony w swojej nienawiści. Listy agentów komunistycznych ujawnił redaktor Bronisław Wildstein i chwała jemu za to. Przyswój sobie tą informację, być może pozwoli ci to trochę ochłonąć z tego zacietrzewienia w którym trwasz.

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)26.11.2012 17:50

To bardzo dobra wiadomość,wreszcie ktoś sie wziął za tego oszołoma.

00


P51 ~P51 (Gość)27.11.2012 10:04

"miejski" napisał(a):
Biedny wk..człowieku. Złość przesłoniła tobie możliwość racjonalnego myślenia. Wszystko ci się myli, bo jesteś ślepy i ogłupiony w swojej nienawiści


"miejski" napisał(a):
trochę ochłonąć z tego zacietrzewienia w którym trwasz.


Czasami dobrze spojrzeć w lustro.
Światły człowiek dla wyrobienia sobie WŁASNEGO zdania z równą uwagą słucha OBU stron sporu.
Ty tkwisz we własnym świecie nie dopuszczając świadomości istnienia innego. A namawiasz do tego innych.
Oj, nieładnie ( przynajmniej).

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat