metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mała Mi ~Mała Mi (Gość)24.11.2012 06:40

czy wszystkie osoby które są takie zadowolone z tego,że minister Macierewicz został pozbawiony immunitetu nie widzą co się teraz dzieje w naszym kraju &212 jest żywcem wyciągnięty zPRL-u tym paragrafem zamyka się usta nie tylko politykom ale także dziennikarzom byle szumowina z kasą może pozwać dziennikarza, polityka za to że odważył się publicznie powiedzieć o jego przekrętach czasem na ogromną skale .. podoba wam się to ? za stalina myślących inaczej wsadzano na przymusowe leczenie psychiatryczne .. teraz też uważa się nas za oszołomów bo mamy czelność mieć inne zdanie od premiera , prezydenta..podoba wam się to ? jutro przyjdzie inna partia inny premier może ktoś jeszcze gorszy od palikota i może stwierdzi że to was trzeba zamknąć za wasze poglądy ... podoba wam się to ?spróbujcie pomtśleć ,ale tak beż jadu i zawziętości o co ciągle nas oskarżacie, może wtedy otaczająca was rzeczywistość okaze się Matriksem stworzonym dla was przes koncerny medialne... poczytajcie czasem portal Niezależna.pl .skoro jestescie tacy prawi i uczciwi to nie bójcie się zobaczyć tego co tam jest,spróbujcie naprawde analizować pozyskane wiadomości ,porównajcie ja z tymi z mediów które codziennie oglądacie.Dziękuje.

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)24.11.2012 07:41

"rudy" napisał(a):
Ktoś się za niego w końcu powinien wziąć. Aż wstyd, że taka osoba jest z Piotrkowa.


Ale on nie jest z piotrkowa tylko pieniądze z tąd bierze. Dostał tu poparcie dużej grupy mocherów i to wszystko. Dla Piotrkowa prócz wstydu to on wiele nie zrobił.

00


tutaj tutajranga24.11.2012 08:26

Nie tylko z Piotrkowa. Jeszcze się buja z Włodarczykiem. Obie twarze piękne.

00


szch ~szch (Gość)24.11.2012 08:29

"jestem-z-miasta" napisał(a):
z tąd


"jestem-z-miasta" napisał(a):
mocherów


Za to poparcia analfabetów nie uzyskał.

Komentarz był edytowany przez autora: 24.11.2012 08:30

00


tutaj tutajranga24.11.2012 08:29

Mała Mi
~Mała Mi (Gość)
2 godziny temu, 06:40
czy wszystkie osoby które są takie zadowolone z tego,że minister Macierewicz został pozbawiony immunitetu nie widzą co się teraz dzieje w naszym kraju &212 jest żywcem wyciągnięty zPRL-u tym paragrafem zamyka się usta nie tylko politykom ale także dziennikarzom byle szumowina z kasą może pozwać dziennikarza, polityka za to że odważył się publicznie powiedzieć o jego przekrętach czasem na ogromną skale .. podoba wam się to ? za stalina myślących inaczej wsadzano na przymusowe leczenie psychiatryczne .. teraz też uważa się nas za oszołomów bo mamy czelność mieć inne zdanie od premiera , prezydenta..podoba wam się to ? jutro przyjdzie inna partia inny premier może ktoś jeszcze gorszy od palikota i może stwierdzi że to was trzeba zamknąć za wasze poglądy ... podoba wam się to ?spróbujcie pomtśleć ,ale tak beż jadu i zawziętości o co ciągle nas oskarżacie, może wtedy otaczająca was rzeczywistość okaze się Matriksem stworzonym dla was przes koncerny medialne... poczytajcie czasem portal Niezależna.pl .skoro jestescie tacy prawi i uczciwi to nie bójcie się zobaczyć tego co tam jest,spróbujcie naprawde analizować pozyskane wiadomości ,porównajcie ja z tymi z mediów które codziennie oglądacie.Dziękuje.
Zdecydowanie nam się to nie podoba.

00


tutaj tutajranga24.11.2012 08:30

Cudzysłowów,głupia, nie dałam.

00


Polak ~Polak (Gość)24.11.2012 08:39

Macierewicz to masoner z Litwy nie z Warszawy

00


Kika ~Kika (Gość)24.11.2012 08:51

Co to jest "masoner"?

00


Mantek ~Mantek (Gość)24.11.2012 09:51

Macierewicz tak samo tchórzliwie chowa się za immunitetem jak uciekał ze Smoleńska po katastrofie! Tak jak ludzie piszą wstyd dla Piotrkowa i normalnych ludzi za takiego posła!

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)24.11.2012 10:06

"szch" napisał(a):
Za to poparcia analfabetów nie uzyskał.

I to są argumenty "muzgów" z PISu

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat