metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)23.11.2012 17:22

"gosc" napisał(a):

"gosc" napisał(a):
gość (Gość)
1 godzina temu, 16:12
szkoda, że tak łatwo przychodzi ocenianie drugiego człowieka zupełnie go nie znając... a poddając się jedynie opinii takim mediom jak tvn czy polsat... brak własnego myślenia - to stało z Polakami.
Pan Macierewicz to wielki człowiek do wielkich spraw Polski, o której dobro zabiega od ponad 40 lat, pamiętając przy tym szczególnie o potrzebach jednostek zapraszam do lektury choć tak małego skrawka dot. ministra http://niezalezna.pl/81-sylwetka-antoniego-macierewicza.
Jestem dumna z tego, że Antoni Macierewicz jest posłem ziemi piotrkowskiej.

ja też jestem z niego dumny

00


gosc 2 ~gosc 2 (Gość)23.11.2012 17:27

a jakie przegrane sprawy? prosze pisać konkretnie

"dociekliwy" napisał(a):

00


guest ~guest (Gość)23.11.2012 17:32

Jaki on Piotrkowski?Ciekawe w jakie dni urzęduje w swoim biurze w Piotrkowie bo chętnie go tam odwiedze jak będzie.

00


urzędniczka ~urzędniczka (Gość)23.11.2012 18:06

"miejski" napisał(a):


Przepraszaj w swoim imieniu.
Nie cały Piotrków chodzi w moherowych beretach.

00


jarson ~jarson (Gość)23.11.2012 18:07

no nie moze byc !! pierwszy cykor RP bez imunitki juz dawno powinien siedzec

00


mała Mi ~mała Mi (Gość)23.11.2012 18:16

komunistyczna swołocz się cieszy , demokracja wygrywa mówicie,boicie się pana Macierewicza dlatego tak ujadacie...wy i demokracja to dwie skrajności..nie znacie Pana posła więc nie oskarżajcie..który z was odważył się na rozmowę z nim?,oczywiście zaraz zacznie się ..nie ma go nigdy ..bo nie wiecie ze jest ,który zrobił cokolwiek żeby spotkać posła który przyjdzie na jedno ze spotkań i wtedy oko w oko powiedzcie jaki to z niego zły poseł.Komuna wam w
łbach poprzewracała.. co dla nas zrobił? marzy wam się załatwianie jak za dawnych czasów. Panie Ministrze jesteśmy z Panem .

00


przekora ~przekora (Gość)23.11.2012 18:37

"posel" napisał(a):
Hufce z Piotrkowa już winny manifestować przed Sejmem i bronić Antoniego posła naszego kochanego. Przecież tyle zrobił dla naszego miasta, może ulicę nazwać jego imieniem.


dobry komentarz !!

00


sklave sklaveranga23.11.2012 18:39

Kto postawi Tuska, Kopacz i resztę tej ferajny
przed Trybunałem za skazanie setek tysięcy chorych
no powolne konanie w strasznych mękach???
Zamykacie szpitale to otwieracie krematoria!!!
http://sklave.manifo.com/

00


michall ~michall (Gość)23.11.2012 18:41

Powinni wykorzystać okazję i rozliczyć tego starego zaślepionego nienawiścią błazna ze wszystkich pomówień, bezpodstawnych oskarżeń, robienia ludziom bałaganu w głowach oraz za niezapłacone mandaty spod Tomaszowa Mazowieckiego. Również powinni zabronić mu kandydowania z miasta, z którym nic go nie łączy i dla którego jeszcze nic nie zrobił poza ośmieszaniem Piotrkowa Trybunalskiego poprzez swoją osobę i swoje żenujące wypowiedzi oraz zachowanie.

00


maestro ~maestro (Gość)23.11.2012 18:48

jedynie obciach przynosi naszemu regionowi kto widział ostatnie jego wystąpienie jak o mało jego gangsterzy nie pobili słuchacza na wiecu bo miał nieco odmienne zdanie

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat