metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.01.2020 23:39

Jest powiedzenie! lepszy lichy handel niż najlepsza robota.Znam przypadki ze płacze chłopina i mówi!cytuje; ,,daj mi ludzi " a on i jego córka po handlu towar świeży dowozili do boxu bo wszystko zeszło.I o czym mowa?!

32


gość ~gość (Gość)18.01.2020 23:47

Trzeba na mediatekę uzbierać.

81


gość ~gość (Gość)18.01.2020 23:56

Rezerwacja, placowe, gruntowe, miejscowe, dzierżawne, odstępne, drogowe, paliwowe, akcyzowe, specjalne, dochodowe, pitowe, citowe, co jeszcze? Podatek piotrkowski, trybunalski, mediateczny, bugajski, strawski? Klimatyczny na Wierzejach? Proponuję bazylikowy, bo mniejszy.

71


gość ~gość (Gość)19.01.2020 02:47

niech handlujacy z hali zrezygnują z tego handlu.na wszystko ich stać nie wydaja paragonów A ceny z kosmosu!!!

82


James ~James (Gość)18.01.2020 19:53

Bardzo dobrze. Tak wybraliście podczas wyborów to teraz płakać i płacić.

153


Hmmm ~Hmmm (Gość)19.01.2020 06:58

Rzadko kupuję rzeczy na targu (z wyjątkiem owoców i warzyw), bo irytuje mnie jak ledwo zdążę podejść do straganu i coś chce obejrzeć, a handlarz od razu próbuje coś sprzedać. Nie ważne, że coś mi się nie podoba, jest za luźne albo za ciasne... w ich oczach wszystko jest idealne. Byle sprzedać. Ceny? Porównywalne ze sklepami. Paragon? Zapomnij. Reklamacja albo wymiana towaru? Osobiście nie miałem problemu, ale słyszałem różne historie. Prxymierzalnia? W aucie, albo na kartonach za straganem...

84


gość ~gość (Gość)18.01.2020 19:45

Czytając pewne komentarze można stwierdzić....Polak Polakowi wrogiem. Ludzie nie potrafią się normalnie porozumiewać. Istnieje tylko zawiść, zazdrość itp. A nasi rządzący...no cóż...chyba żaden komentarz nie trafia.

122


mag ~mag (Gość)19.01.2020 08:21

Zastanawiam się po co wy ludzie chodzicie na te stragany i kupujecie jak wam się nic nie podoba. Moim zdaniem mankamentem tego jest brak kas fiskalnych. Brak paragonu to brak możliwości zwrotu zakupionego towaru. Jeśli nie dają paragonu to handlują chyba na lewo.

73


gość ~gość (Gość)19.01.2020 10:07

To niech zobaczą ile się płaci czynszu w sklepach....

45


gość ~gość (Gość)19.01.2020 10:22

Pewnie jakiś super market trzeba wybudować. Głosujcie nadal na tych samych polityków ! Brawo

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat