metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_45 ~gość_45 (Gość)18.10.2020 15:35

Żenada

15


gość_ja ~gość_ja (Gość)18.10.2020 15:53

A czy wiadomo jakie klasy

10


gość_ekortzik ~gość_ekortzik (Gość)18.10.2020 18:17

Mam nadzieje ze nje 3a

02


Ludwiq ~Ludwiq (Gość)18.10.2020 16:31

Za góra 3 dni system się rozsypie. Nie ma już chyba niezakazonych w szkołach :(

63


AntiSocial ~AntiSocial (Gość)18.10.2020 19:21

Ciekawe kiedy przedszkola ????

03


Erneścik ~Erneścik (Gość)18.10.2020 19:21

Rząd nic nie zrobi bo musiałby zasiłki wypłacać rodzicom, a na to kasy nie ma. 500+ by było do likwidacji, żeby zasiłki były, a to już wtopa wizerunkowa partii. Dlatego zdrowie dzieci i nauczycieli będzie na 2 miejscu. Posłowie nie są lekarzami i głosują pod klucz partyjny, więc jedyne co możecie zrobić żeby chronić swoje dzieci teraz, to po prostu ich nie posyłać do szkoły. Jak będzie pusto to nauczyciele i tak przejdą na zdalne, a rząd będzie zadowolony, że nie musi wypłacać zasiłków.

44


Mama ~Mama (Gość)18.10.2020 21:22

Gościu nie siedzę w domu i nie żyję za 500 plus, zdalnie pracować można,ale uczyć się to nie? Nauczycielką też nie jestem i zastanawiam się co piszę. Nie zawsze kasa jest najważniejsza, a zdrowie i życie moich najbliższych. Będę pomagać i uczyć moje dziecko tak długo jak jego i nasze bezpieczeństwo będzie zagrożone, a uwagi ,, płatne siedzenie w domu" w obecnej sytuacji są nie do przyjęcia.

20


Mama ~Mama (Gość)18.10.2020 21:22

Gościu nie siedzę w domu i nie żyję za 500 plus, zdalnie pracować można,ale uczyć się to nie? Nauczycielką też nie jestem i zastanawiam się co piszę. Nie zawsze kasa jest najważniejsza, a zdrowie i życie moich najbliższych. Będę pomagać i uczyć moje dziecko tak długo jak jego i nasze bezpieczeństwo będzie zagrożone, a uwagi ,, płatne siedzenie w domu" w obecnej sytuacji są nie do przyjęcia.

40


hejter ~hejter (Gość)18.10.2020 17:07

A SP nr 8. Przypadkiem dni wolne 19-21 października?

21


Mama ~Mama (Gość)18.10.2020 18:13

Do szkoły mają chodzić małe dzieci, które do końca nie rozumieją i nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Zakażeń może być jeszcze więcej jeśli się nie opamiętamy. Zatrzymać dzieci w domu i przejść na zdalne nauczanie w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich. Nie można tak dyskryminować pozwalając tylko młodzieży uczyć się bezpiecznie w domu.

67


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat