metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_guru ~gość_guru (Gość)19.10.2020 17:23

PiSdzielce zafundowały nam drugie Bergamo, ale na terenie całej Polski. Już nic nie zatrzyma covida. Módlcie się, bo tylko to pozostało.

20


gość_ewa ~gość_ewa (Gość)19.10.2020 00:35

Śmieją się Ci, których ten śmieszny wirus nie dotknął.
Ja zachorowałam- trzymając dystans, dezynfekując ręce. Początkowo myślałam, Ze to zwykle przeziębienie. Ale jak przyszedł moment, ze nie radziłam sobie ze zbiciem gorączki, męczyło mnie przejście z kuchni do pokoju to już naprawdę wiem co to znaczy.
Zapalenie płuc przy tym to nic.
Nie lekceważcie.
Objawy są naprawdę ?bolesne?

110


gość_matka ~gość_matka (Gość)18.10.2020 16:29

Przecież to normalne,że tak będzie się działo. Nauczyciele będą zarażać się od dzieci, dzieci od nauczycieli. Przejdzcie na szkoły zdalne bo nie ogarnięcie tego wszystkiego

77


HH ~HH (Gość)19.10.2020 15:50

Wystarczy zobaczyć, kto w szkołach jest dyrektorem. Przeważnie są to ludzie po 50, którzy z napisaniem, maila mają problem, a co dopiero ze zdalnym nauczaniem. Nie oczekujcie od nich, że staną się streamerami i insta influencerami z dnia na dzień, jak nauczyciel może sobie kupić kamerkę, ale chyba na raty. No chyba że nie full hd.

12


gość_polaczek28 ~gość_polaczek28 (Gość)19.10.2020 20:10

Brak nauki zdalnej żenada... Wstyd pani dyrektor wstyd

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat