metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mama???? ~Mama???? (Gość)18.10.2020 21:57

Jakie zdalne nauczanie ludzie ogarnijcie przecież nauczyciele biorą za to pensje a nam rodzicom nie dają dodatkowych pieniędzy za nauczanie w domu. Ilu z was jest w stanie szczerze się przyznać że nie pomaga dzieciom w lekcjach bo dzieci wszystko ogarną same przez telefon, laptopa itp. Większość rodziców sama już większości nie pamięta a poza tym teraz jest inaczej tłumaczone. Wiem bo sama jestem mamą i próbowałam im wytłumaczyć a oni do mnie mamo ale pani nam inaczej tłumaczyła i ja nie rozumiem co ty mi tłumaczysz. Więc szkoła jest od tego aby ich nauczyć. Stanowcze nie dla nauczania zdalnego. A czy ten wirus jest??? Dobre pytanie. Pozdrawiam wszystkich.

56


szkoda gadac ~szkoda gadac (Gość)18.10.2020 21:38

A szkoła podstawowa nr 8? Na stronie ten durny komunikat o dniach dyrektorskich, dlaczego nie podaje się uczciwie informacji jak w SP 2, że jest zagrożenie epidemiczne? co to za nowo-moda z tymi dniami dyrektorskimi? a potem wychodzi Czesio z MEN i mówi, że 98% pracuje normalnie... i tylko coraz więcej ludzi trafia na kwarantannę a w szkole przecież są "dni dyrektorskie"...

60


gość_gubavd ~gość_gubavd (Gość)19.10.2020 00:06

Szkola powinna być zamknięta dzieci mają wspolna toaletę sale itp z dnia na dzień wszystko zdezynfekuja ?? Nauczyciele maja rady pedagogiczne . Licealiści i studenci w domach ludzie dorośli ktorzy powinni zdawać sobie sprawę z koronawirusa a podstawiki i przedszkola otwarte co najczęściej dzieci male chorują i przechodza bezobjawowo . Panstwo chce wykończyć naszych dziadków i starszych wogole ludzi ?? O co w tym chodzi ????? Bezsensu podejście nowego ministra

44


gość_polaczek28 ~gość_polaczek28 (Gość)18.10.2020 18:45

Kiedy zdalne nauczanie? Oczekujemy ochrony naszych dzieci. Szkoły średnie i studia nauka zdalna a podstawówki z małymi dziećmi stacjonarne. Obłuda, chodzi oczywiście o kasę. Czekamy na ruch dyrekcji, czekamy na zdalne nauczanie!!!!

810


piotrkowianin1290 ~piotrkowianin1290 (Gość)18.10.2020 21:44

Chcemy zdalnego nauczania dla małych dzieci... Czekamy na ruch dyrekcji

37


Alan ~Alan (Gość)19.10.2020 05:43

Właśnie tak media i rząd ogłupiają ludzi i robią z nich baranów, mój szwagier miał koronawirusa(grypa) i żyje ma się dobrze. Skutki sztucznej paniki będą opłakane a raczej w niektórych gałęziach gospodarki już są. PiSbolszewicy podsycają jeszcze atmosferę pandemi, która spadła im z nieba będą mogli efekty swoich socjalistycznych rządów zgonić na covid.

15


gość_mepsik ~gość_mepsik (Gość)18.10.2020 22:21

Cała ta "pandemia" wymknęła się spod kontroli. To jasne, że rząd nie zezwoli na zdalne nauczanie całych szkół, bo wiązałoby się to z wypłatą zasiłku opiekuńczego rodzicom sprawującym opiekę nad dzieckiem do 8.r.ż. Każdy ma swoje racje, jest wirus, nie ma wirusa... Wiadomo, że my- szaraki nic w tym temacie nie mamy do powiedzenia. Władzy sprzeciwiać się nie wolno. Wg. mnie Państwo powinno inwestować w służbę zdrowia by nie walczyć z wirusem, tylko go zwalczać i żyć z nim, jak i z wieloma innymi wirusami. Wielka szkoda mi poważnie chorych ludzi, którzy mają ograniczony dostęp do szpitali, przyszłych mam, które nie wiedzą czy zostaną przyjęte na porodówkę (Tomaszów Maz.) Tak wiele osób choruje na "objawowe" schorzenia, a o tym jak im pomóc cisza...

50


zaniepokojona ~zaniepokojona (Gość)19.10.2020 08:08

ciekawe ile szkola sp2 bedzie zamknieta bo pani ze swietlicy ktora jest chora zarazila napewno wiele osob ktore sa w tym momecie bezobiawowe i zarazaja innych to kwestia czasu kiedy beda nastepne przypadki w tej szkole chyba ze zamkna ja conajmniej na dwa tygodnie

50


gość_pkij ~gość_pkij (Gość)18.10.2020 19:01

Gdzie można się zarazić? Bo to już prawie rok, a ja nadal nic.

312


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)18.10.2020 21:06

Wy tylko o szkołach.... a czy ktoś myśli o przedszkolach??? To przede wszystkim małe dzieci najbardziej zarażają . Ale o przedszkolach cisza. Nikt nic nie mowi. A odpowiedzialne mamy siedzą z młodszym dzieckiem w domu, a 3-letnie4-letnie 5-letnie rodzeństwo do przedszkola prowadzą! Żeby mieć święty spokój! To dopiero jest odpowiedzialność. Przeciez te dzieci nie maja obowiązku przedszkolnego, obowiązek maja dzieci 6-letnie. Mamusie, myślcie!

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat