metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
uczniu ~uczniu (Gość)18.02.2012 17:09

SZLACHTA POCHODZI Z OKSFORDU!!!

00


szczepan ~szczepan (Gość)18.02.2012 17:42

Najlepiej zagryźcie się sami między sobą, tocząc tyrady o to która szkoła jest fajniejsza. Decydenci się cieszą, bo skłóconym społeczeństwem łatwiej sterować.

00


kova ~kova (Gość)18.02.2012 18:19

Cóż, dziwne, że oszczędności w oświatowym budżecie miasta szuka się w ruchach koło IV LO, a tą samą ręką zatrudnia się za dużą kasę niepotrzebnego nikomu asystenta prezydenta.

00


uczenica ~uczenica (Gość)18.02.2012 18:20

Piotrze watpię , że zajełam komuś miejsce gdyz nabór do czwórki jest malutki a progi punktowe sa od 17 pt. więęęc.:)
klasy liczą po 20 osób i z roku na rok klas jest coraz mniej..
Po za tym przeszkadza wam OXFORD a nawet pewnie tam nie byliscie, tylko słuchacie plotek :)
swoją droga.. uczniowie w oxfordzie przynajmniej mają jakis zawód po szkole:) i nie wywyzszają się nad innymi tak jak wy.
dzis wstydzę się ze wybrałam własnie to licem ;)

00


Uczeń ~Uczeń (Gość)18.02.2012 19:18

"uczenica" napisał(a):
~uczenica (Gość)
50 minut temu, 18:20
Piotrze watpię , że zajełam komuś miejsce gdyz nabór do czwórki jest malutki a progi punktowe sa od 17 pt. więęęc.:)
klasy liczą po 20 osób i z roku na rok klas jest coraz mniej..
Po za tym przeszkadza wam OXFORD a nawet pewnie tam nie byliscie, tylko słuchacie plotek :)
swoją droga.. uczniowie w oxfordzie przynajmniej mają jakis zawód po szkole:) i nie wywyzszają się nad innymi tak jak wy.
dzis wstydzę się ze wybrałam własnie to licem ;)


Jeśli myślisz o zawodzie to czemu poszłaś do IV LO ? Skoro jest Ci tak bardzo wstyd honorowych zachowań i walki o szkołę droga wolna. OXFORD na pewno z chęcią Cie przyjmie.W drugich i trzecich klasach masz po 25-30 osób w pierwszych ponad 20 więc nie wprowadzaj nikogo w błąd jeśli sama nie jesteś poinformowana.My się nie wywyższamy ... MY znamy swoją wartość.Wiemy kto uczęszcza do OXFORDU i jakie jest zachowanie uczniów.

00


 ~ (Gość)18.02.2012 19:44

Czy Ty rzeczywiście jesteś uczennicą IV LO?
Mam wątpliwości!

00


RR ~RR (Gość)18.02.2012 21:31

W.Piotrze watpię , że zajełam komuś miejsce gdyz nabór do czwórki jest malutki a progi punktowe sa od 17
dzis wstydzę się ze wybrałam własnie to licem ;
Wstydź się! I słusznie!Jak udało Ci się przekroczyć ten próg?
Za liceum nie musisz, bo ono ma godność, a Ty?

00


uczenica ~uczenica (Gość)19.02.2012 10:17

Tak jestem uczenicą, nie odpowiadacie tutaj bajek za cała szkolę, Bo zdania są podzielone :) i nie udawajcie teraz wielkiego zjednoczenia.
Nie będę tutaj wypisywać zawyżonych dobrych ocen o tej szkole, bo wcale taka dobra, fajna, miła nie jest.
Więc jak juz mówicie cos publicznie to przynajmniej mówcie prawdę.

00


piotr ~piotr (Gość)19.02.2012 10:32

"uczenica" napisał(a):
~uczenica (Gość)
16 godzin temu, 18:20
Piotrze watpię , że zajełam komuś miejsce gdyz nabór do czwórki jest malutki a progi punktowe sa od 17 pt. więęęc.:)
klasy liczą po 20 osób i z roku na rok klas jest coraz mniej..
Po za tym przeszkadza wam OXFORD a nawet pewnie tam nie byliscie, tylko słuchacie plotek :)
swoją droga.. uczniowie w oxfordzie przynajmniej mają jakis zawód po szkole:) i nie wywyzszają się nad innymi tak jak wy.
dzis wstydzę się ze wybrałam własnie to licem ;)

OOOOOOOOOOOoo prawda w oczy kole?Byłem w OXSFORDZIE i wiem ile klasa liczy uczniów i wcale nie prawda że klas jest co roku coraz mniej to po pierwsze, a po drugie dlaczego od razu nie poszłaś do tej szkoły,tylko teraz płaczesz?

00


uczeń oxfordu ~uczeń oxfordu (Gość)19.02.2012 11:39

Was witamy z ciekawością,a biedni będą wasi nauczyciele ich pozwalniają z pracy gdyż nasi nauczyciele to sami GABOROWI a więc nietykalni.Nie bójcie się OXFORDU, za rok będziemy jednym zespołem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat