metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Studentka ~Studentka (Gość)19.02.2012 23:01

"Student" napisał(a):
Elka, idź spać. Nie nabijaj nadgodzin tymi wpisami. Jak nie znasz sprawy z pkt. 3, to nie wiem, po co cię tam jeszcze trzymają.


Hmm... Jeżeli masz na myśli panią Jarszak, to jestem w wieku jej córki ;)

"kpisz-czy-wierzysz" napisał(a):
Studentko, czy Ty czasem nie studiujesz jak za rok zostać nowym asystentem prezydenta?


Mam większe ambicje.
Więc co tu robię? Po prostu mam jeszcze tydzień wolnego przed rozpoczęciem letniego semestru.

00


mechanik ~mechanik (Gość)19.02.2012 23:13

"Studentka" napisał(a):
1. Nie masz pojęcia o samochodach, jeżeli uważasz ten model Peugeota za zbytek. Toż to nawet nie samochód luksusowy! Widziałeś poprzedni model?


Tak, ja widziałem, a samochodach mam nie tylko pojecie, ale o samochodach wiem wszystko (taki zawód).
A więc ten poprzedni prezydenta peugeot 407 był jeszcze w znakomitym stanie technicznym, z bardzo niskim przebiegiem - 73 tys. km, bo ten samochód przejeżdżał tyle co nic, gdyż raptem 700 kilometrów miesięcznie i o takim używanym samochodzie przeciętny Polak może tylko pomarzyć.
Tamten peugeot 407 miał jednak tylko jedną wadę, ale za to ogromną wadę: mianowicie nie pasował już do nowego garnituru prezydenta, jako że był z rocznika 2007, a garnitur prosto od krawca. Dlatego do garnituru wybrano prosto spod igły peugeota 508 za 100.000 zł.
Jak na biedne miasto Piotrków i jego niezamożnych mieszkańców, to jednak jest LUKSUS, młoda "studentko". I ogromny ZBYTEK.
Tak jak luksusem i zbytkiem jest ten nowy ASYSTENT.
Studiuj sobie dalej, powodzenia.

00


Waldemar ~Waldemar (Gość)20.02.2012 00:09

"Studentka" napisał(a):
Czy uczniowie byliby zainteresowani przenosinami do innych szkół zgodnie z profilem i poziomem wiedzy, co najprawdopodobniej byłoby związane z rozbiciem klas i jakąś formą sprawdzianu kompetencji? Np. uczniowie z klasy humanistycznej do klasy humanistycznej na Piomie lub w II LO. Może inne szkoły znalazłyby po kilka miejsc w każdym roczniku?


Z tym chyba największy problem i strach. Zważywszy że tu też masz rację:

"Studentka" napisał(a):
Przychodzą do tej szkoły słabi gimnazjaliści i wychodzą z niej słabi maturzyści, zasilający co najwyżej szeregi studentów pedagogiki lokalnej uczelni.


takie testy mogą obnażyć mierny poziom tej szkoły i główny sens jej istnienia: przechować uczniów przez 3 lata.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga20.02.2012 01:23

"uczenica" napisał(a):
Tak jestem uczenicą

Czyli kim, bo takiego słowa nie ma w żadnym słowniku?

00


zet ~zet (Gość)20.02.2012 09:59

"Studentka" napisał(a):
2. Miasto nie ponosi kosztów wzniesienia nowej świątyni.

Oficjalnie nie...........

00


gosc ~gosc (Gość)20.02.2012 17:49

"matiiii" napisał(a):


My w tym "najgorszym z najgorszych" Oksfordzie chyba nie mieliśmy jeszcze takich "egzemplarzy" jak Ty.
Nie możemy się już doczekać 1 września kiedy to taka wybitna jednostka ja Ty zawita w nasze progi.
Obiecujemy czerwony dywan i owacje na stojąco.

00


prezydent ~prezydent (Gość)20.02.2012 22:23

Pomyliłem się, przepraszam i IV LO nie przeniosę !!!
Podałem nierealne propozycje!!!

00


hmmm ~hmmm (Gość)27.11.2012 13:49

no ciekawe jestem absolwentką "czwóreczki" i jakoś nie skończyłam pedagogiki w miejscowej uczelni ale medycynę na UJ. W porównaniu do kolegów z Chrobrego czy Dwójki, którzy do "elity" dostali się po znajomości, swoją determinacją i dzięki wsparciu fantastycznych nauczycieli udało mi się spełnić marzenia. Tak więc Studentko pewnie Uniwerku Łódzkiego nie opowiadaj bzdur, tylko zajmij się nauką.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat