metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
guzgu ~guzgu (Gość)18.02.2012 10:24

z tego co słyszałem od uczonych w piśmie i prawie to do zmiany siedziby nie jest potrzebna uchwała, a może chodzi o likwidację szkoły to wtedy jest potrzebna uchwala tak jak np.w Ręcznie

00


uczenica ~uczenica (Gość)18.02.2012 10:51

"Uczen" napisał(a):
Pan Prezydent chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobił. Dyrekcja i grono pedagogiczne nie podjęło żadnych decyzji w tej sprawie. Czy prezydent powinien na oficjalnej stronie obwieszczać że to społeczność szkoły wybrała taką decyzje ?
Protest trwa nadal! Nie poddamy się,nikt z IV LO nie chce przejść do ZSP nr 4. My uczniowie nie mamy zamiaru opuszczać naszego budynku. JEDNA WIELKA MANIPULACJA.Nasza szkoła umrze śmiercią naturalną ponieważ nikt nie będzie chciał uczęszczać do OXFRODU PAN PREZYDENT oraz PAN KACZMAREK dobrze o tym wiedzą...Pieniądze to nie wszystko.Dostał Pan odznaczenie ,,Pro Patria" to do czegoś zobowiązuje!. My uczniowie nie poddamy się razem z rodzicami możemy jeszcze wiele zdziałać...sami Panowie zobaczą...!


Nie mow za wszystkich chłopcze, jestem uczenicą Tej szkoły i z usmiechem na ustach przeniosę się do OXFORDU , jak i wielu moich znajomych z czwórki, chetnie opuscimy te stare mury !

00


student ~student (Gość)18.02.2012 11:42

Też na początku się obawiałem oxfordu ale pochodziłem popytałem i stwierdziłem, że nie będzie aż tak źle. Oxford ma złą opinię ale tą opinię stworzyli uczniowie innych szkół.

00


Uczeń ~Uczeń (Gość)18.02.2012 12:05

"uczenica" napisał(a):
Nie mow za wszystkich chłopcze, jestem uczenicą Tej szkoły i z usmiechem na ustach przeniosę się do OXFORDU , jak i wielu moich znajomych z czwórki, chetnie opuscimy te stare mury !


Więc w takim razie w jakim celu przyszłaś do IV ? mogłaś od razu wybrać ten jakże ŚWIETNY I PORZĄDNY OXFORD

00


Luca ~Luca (Gość)18.02.2012 12:09

Pewnie, że lepsze było gimnazjum numer 2, tam z automatu przychodziliby uczniowie, a oxford :) wiadomo

00


szkoda słów ~szkoda słów (Gość)18.02.2012 12:11

trzeba było od razu iść do Oxfordu a nie pchać się w te stare mury IV LO, zresztą chyba nic nie stało na przeszkodzie, abyś z uśmiechem na ustach odebrała dokumenty i już dawno opuściła te nielubiane mury... swoją drogą myślę, że akurat dla Ciebie Oxford byłby bardziej odpowiednim miejscem uczenNico

"uczenica" napisał(a):

00


Nie dajcie się prowokować ~Nie dajcie się prowokować (Gość)18.02.2012 12:32

Przecież od razu widać, że tego teksu o chęci przeniesienia się do oxfordu nie napisała żadna uczennica IV LO, raczej uczennica oxfordu.

00


Pytajnik ~Pytajnik (Gość)18.02.2012 13:51

A tak w ogóle to czemu ZSP nr 4 ma miano OXFORD-u ?

00


piotr ~piotr (Gość)18.02.2012 15:32

"uczenica" napisał(a):
Nie mow za wszystkich chłopcze, jestem uczenicą Tej szkoły i z usmiechem na ustach przeniosę się do OXFORDU , jak i wielu moich znajomych z czwórki, chetnie opuscimy te stare mury !

to uczennico czemu od razu nie poszłaś do OXFORDU tylko zajęłaś innemu uczniowi miejsce?

00


Łukasz ~Łukasz (Gość)18.02.2012 16:56

3/4 hejtów Oxfordu na oczy nie widziało...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat