metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kris07.06.2008 14:53

Temat ten powstał w celach zebrania waszej opinii na temat portalu. Prosimy napisać, co powinno zostać zmienione na portalu, a co dodane.
Na co powinniśmy zwrócić największą uwagę.
Czy dział video powinien ruszyć i co miało by się tam znaleźć.
Prosimy o konstruktywne wypowiedzi.

kris kris19.04.2015 22:07

Piotrkowianin - opcja z najnowszą odpowiedzią działa tylko pod wiadomościami a nie na forum, jednakże jutro wprowadzimy to również na forum.
Ogólnie w przeciągu najbliższych dni forum zostanie przebudowane.
W komentarzach w wiadomościach zostały przywrócone narzędzia do formatowania tekstu znane z poprzedniej wersji strony (pogrubienie, kursywa i cytowanie) wystarczy kliknąć w niebieskie koło :)

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin19.04.2015 20:40

Coś się skopało w systemie sortowania komentarzy - komentarz z najnowszą odpowiedzią nie jest na samej górze.
Przykład: http://www.epiotrkow.pl/forum/kom,61-kierowcow-dostalo-mandaty-,21808,news,0,1

cytat

Michał D ~Michał D (Gość)21.03.2015 12:43

Więc zacznę od plusów portalu, których jest sporo, są to m. in. aktualność informacji, nie tylko z samego Piotrkowa, ale i z regionu, a to się ceni. Teksty pisane prostym językiem, zrozumiałe dla przeciętnego odbiorcy. Kolejny to świetna strona - prosta i przejrzysta. Poruszanie się po witrynie nie sprawia żadnych problemów. Opcja komentarzy też fajnie działa - gorzej już z ich autoryzacją przez redakcje. Co do wad - najgorsze, rażące jest słabe przygotowanie warsztatowe redakcji. Brak znajomości podstawowych zasad w serwisach informacyjnych w radiu tj. gatekeepingu, agenda setting. Dział video obiektywnie mówiąc to jest masakra. Brak podstawowych znajomości dot. planów filmowych oraz tzw "złotego podziału". Dźwięk leży - coś szumi, coś "brumi", problemy z korekcją i kompresją. Niestety - to należy dopracować. Ogólnie portal lubię i często przeglądam, mimo iż nie mieszkam już w Piotrkowie to lubię wiedzieć co się dzieje w rodzinnym mieście.
Pozdrawiam. :)

cytat

? ~? (Gość)20.03.2015 22:47

Dlaczego nie można odpowiedzieć na post który jest odpowiedzią, a trzeba odpowiadać na post główny?

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin14.03.2015 16:31

Znowu jakiś podszywacz: http://www.epiotrkow.pl/news/news,21504#kom222041

Zrobisz, krisie, w końcu tę blokadę czy nie?

cytat

Zanzi Zanzi12.03.2015 14:37

Niestety nadal jest problem z odszukaniem w danym wątku najnowszego komentarza. Ktoś napisze coś nowego, to trzeba tego szukać po kolei na każdej stronie.

cytat

Zanzi Zanzi27.02.2015 15:25

Po kilkudniowym użytkowaniu nowego forum, mogę stwierdzić, że poprzednia wersja była dużo lepsza.

cytat

kris kris25.02.2015 08:53

~Ares -> Raportowanie komentarzy odpowiedzi również już działa.
Odnośnie rozwijania odpowiedzi proszę o kontakt mailowy portal@epiotrkow.pl (proszę napisać czy pojawia się komunikat "Ładuję komentarze" oraz proszę podać nazwę i wersję przeglądarki), gdyż nie możemy zlokalizować problemu (bo u nas działa).
Z góry dziękujemy za udzielenie informacji i przepraszamy za problemy, nie wyszedł nam do końca ten system odpowiedzi, a chcemy go zachować i poprawić tak abyście nie mieli z nim problemów.

cytat

ares1 ares124.02.2015 15:56

Powiela się post nie można jego zgłosić do moderacji - Urząd Pracy zapłaci za szkolenia. Coś licho działa ta nowa odsłona :(((

cytat

dobrypiotrkowianin dobrypiotrkowianin23.02.2015 11:33

Ja rozumiem, sam zajmuję się takimi rzeczami (front-end i back-end) i wiem co to znaczy za przeproszeniem je**ć się z czymś, bo nie działa ;) Ale można było się z grafiką bardziej popisać :)

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat