metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kris07.06.2008 14:53

Temat ten powstał w celach zebrania waszej opinii na temat portalu. Prosimy napisać, co powinno zostać zmienione na portalu, a co dodane.
Na co powinniśmy zwrócić największą uwagę.
Czy dział video powinien ruszyć i co miało by się tam znaleźć.
Prosimy o konstruktywne wypowiedzi.

kris kris23.02.2015 07:31

RWD jest wdrożone w 90%. Proszę sobie sprawdzić na tablecie.
Rezponzentywność ustaliliśmy dla kilku rozdzielczości:
max-width: 1152px
max-width: 990px

Dla telefonu komórkowego RWD wprowadzać nie będziemy tylko dostosujemy wersję mobilną.
To nie jest takie hop - siup aby zmienić na raz cały system tworzony przez lata, to nie onet czy wp gdzie nad projektem i wdrożeniem pracuje cały sztab ludzi.

cytat

dobrypiotrkowianin dobrypiotrkowianin22.02.2015 22:15

Jestem ciekaw kto zarządza takimi rzeczami jak zmiany na stronie.
Po pierwsze, skoro ePiotrkow chce się jakoś zmienić to powinniście się dostosować to współczesnych "wymagań" czyli chociażby jakiś flat design albo poprosić grafika z prawdziwego zdarzenia, a nie gimnazjalistę, bo aktualny wygląd jest do niczego, paskudny, nieintuicyjny i brzydki, a w dodatku za bardzo przypomina starą stronę.
Druga i moim zdaniem najbardziej istotna rzecz to responsywność. Kurka, dlaczego nikt nie wdrożył RWD?! Prowadzicie jakieś statystyki odnoście przeglądarek i urządzeń z których strona jest odpalana? Jeśli nie to proponuję napisać sobie wtyczkę do tego cms20 czy czegoś tam. Mamy 2015 rok i brak rwd? No bez jaj. Założę się, że co trzecia osoba korzysta z epiotrkow w wersji mobilnej. Proszę nad tym mocno pomyśleć.

Polecam:
* http://pl.wikipedia.org/wiki/Responsive_Web_Design
* http://pl.wikipedia.org/wiki/Flat_design

Pozdrawiam, rozczarowany piotrkowianin.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)21.02.2015 19:12

Face-lifting tak pomoże jak zmiana pomnika na cmentarzu z lastriko na sztuczny marmure.

cytat

kris kris21.02.2015 19:10

Piotrkowianin - dziękujemy za uwagi, sprawa stronicowania komentarzy została naprawiona. Odnośnie odpowiedzi - system zostanie na dniach przerobiony tak, aby nowa odpowiedź do komentarza powodowała iż cały wątek będzie oznaczony jako nowy i wędrował na pierwsze miejsce.
Planujemy również przywrócenie opcji upiększania tekstu (de facto one są ciągle dostępna za pomocą kodów [ cytat ], [ b ] itd. )

cytat

citizen ~citizen (Gość)21.02.2015 00:49

Moim zdaniem na portalu an stronie startowej powinien być umieszczony kalendarz, w którym można by było sprawdzić aktualne imprezy zaplanowane na dany miesiąc a który byłby aktualizowany na bieżąco i umożliwiał podgląd informacji na temat danej imprezy

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin20.02.2015 21:55

Ale kicha z tym nowym forum.
Czy jest szansa przywrócenia poprzedniej wersji, tzn. rzeczywiście najnowsze komentarze na samym dole lub górze w danym temacie?
Poza tym przez te odpowiedzi jest teraz błąd: pokazuje się, że są np. 2 strony komentarzy, a tymczasem jest 1 strona, na której jest 10 komentarzy "pierwotnych" i 5 odpowiedzi do nich. Jakiś skrypt liczy, że tych komentarzy jest 15 i niezgodnie z prawdą pokazuje, że są 2 strony komentarzy. Po kliknięciu w ikonkę 2 jesteśmy nadal na tej samej podstronie.
I jeszcze literówka: po wejściu w mój profil pokazuje się napis: "Profil użytkowika".

cytat

kris kris19.02.2015 12:14

Problem z dodawaniem komentarzy z pozycji forum został rozwiązany.
Odnośnie rozwijania odpowiedzi problemu nie zauważyłem. Zmieniono również metodę sortowania odpowiedzi zgodnie z sugestią Al Bundy.

cytat

Zanzi Zanzi19.02.2015 10:39

"kris" napisał(a):
ładowanie odpowiedzi powinno działać, jeśli nie proszę o wskazanie gdzie występuje problem (link)

Raz działa wszędzie, raz nie działa nigdzie. Również nie pojawiają się moje komentarze dodawane z pozycji forum, mimo że komunikat wskazuje dodanie.
Szata graficzna jest teraz fajna, ale działanie forum trochę gorsze, niż poprzednio.

cytat

sqlow ~sqlow (Gość)18.02.2015 23:08

"ares1" napisał(a):
Może ktoś w końcu zadbał o jakość tego forum i cie zblokował.

cytat

Al Bundy Al Bundy18.02.2015 18:42

Jeszcze mała uwaga. W przypadku odpowiedzi do wpisów, kolejne odpowiedzi wchodzą między wpis, a odpowiedzi wcześniejsze, czyli pod wpisem są odpowiedzi od najnowszej do najstarszej - głupio to wygląda, lepiej by było w odwrotnej kolejności.
Poza tym ujawniła się kolejna wada tegoż rozwiązania. Otóż nie ma możliwości dopisania odpowiedzi na odpowiedź do wpisu! ;) Przykład: do wpisu pana X napisał odpowiedź pan Y. Jeśli pan Z chce się odnieść do wpisu pana Y, to jego wpis będzie wyglądał jak odpowiedź do wpisu pana X! Trochę lipa...

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat