metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
brunek89 ~brunek89 (Gość)16.04.2015 08:45

że, kierowcy jeżdżą jak jeżdżą , ale to co robi
policja służbowym samochodem to powinno być wydaleniem ze służby. 14 .04. o godz 13,20 za długo im było czekać w korku to Słowackiego pod prąd -żeby później skręcić w Sienkiewicza !!!!!

51


luzik luzikranga18.04.2015 18:10

Mam zdjęcia prywatnych samochodów należących do panów policjantów, które parkowane są wszystkimi kołami na wąskim chodniku. Widziałem - znaczy się co, kradłem kury sąsiadowi, albo wynosiłem papier toaletowy z firmy?

12


luzik luzikranga15.04.2015 12:06

Zapraszam do Sulejowa - na ulice Opoczyńską i Konecką. Utarg będzie większy!

94


krzych ~krzych (Gość)16.04.2015 22:54

Celem było reperowanie budżetu Platformy.

11


zuza ~zuza (Gość)16.04.2015 15:30

kiedy bedzie porzadek na ulicy kostromska sikorskiego w soboty trudno przejsc przez pasy widocznosci zero

20


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)16.04.2015 10:55

Cały problem polega na tym ,ze drogi sa przedwojenne i po gdzie furmanki jeździły ,miasta sie rozbudowaly samochodów przybywało tylko urzednicy nie mysla perspektywicznie by stopniowo rozbudowywać i poszerzać drogi a teraz jest paraliż komunikacyjny

11


broda ~broda (Gość)15.04.2015 11:51

Kierowcy narzekają na wiele i wielu. A tu proszę - nie cały dzień i 85% z skontrolowanych złamało przepisy. Za małe kary? A może ciche przyzwolenie?

94


obcy ~obcy (Gość)15.04.2015 21:30

dla mnie powinni karać ludzi którzy "przeszkadzają na drodze" - nie kierowców, którzy prowadzą samochód, ale osoby, które (użytkują drogę czy pobocza - piesi, rowerzyści, "niedzielni kierowcy") ONI SĄ ZAGROŻENIEM .....i przez nich są kolizję, potrącenia i inne przykre sytuacje.
Policja niech zacznie brać poważnie nagrania z prywatnych wideorejestratorów !!!!!

39


miejscowy ~miejscowy (Gość)15.04.2015 20:54

Szukaja kasy na swoje premie albo komendanta.

54


piotrptb ~piotrptb (Gość)15.04.2015 11:13

popieram takie działania, myślę że jakby policjanci ustawili się na ulicy Wierzejskiej koło strzelnicy, to też by nauczyli niektórych kierowców normalnej jazdy! tym bardziej że jest tam droga jedno jezdniowa, zaczyna robić się ciepło a więc pojawi się tam sporo ludzi (dzieci) tak więc ostrożność drodzy kierowcy i umiejętność przewidywania, myślenia na pierwszym miejscu, a nie ile fabryka dała

139


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat