metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~gosciu215.02.2014 17:57

http://www.polskatimes.pl/artykul/198619,piotrkow-trybunalski-inpost-nieuczciwym-pracodawca,id,t.html
Zmieniło sie czy nie słyszalem juz rózne opinie ma ktoś może jakies doswiadzczenia z tą firma?

misiek ~misiek (Gość)15.08.2016 01:08

INPOST to jeden wielki syf i burdel. Firma, która dorabia się na ludzkiej krzywdzie. W ciągu zaledwie kilku lat działalnośi dorobili się swojej hali. Większość załogi to Ukraińcy. A kierownictwo to najlepiej zesłać na Syberie.
Kompletnie nie szanują ludzi którzy ciężko pracują na ich nie róbstwo

cytat

Patologia pracy ~Patologia pracy (Gość)15.08.2016 20:46

Dokładnie ale dookoła same takie firmy Inpost, Haering, Kaufland magazyny można by wymieniać. Nie rozumiem nie to ,że nie płacą godnie to chociaż by pracownika traktowali normalnie a nie tylko bat i zajechać jak niewolnika.

cytat

primre primre11.09.2018 11:01

Słuchajcie a czy ktoś z Was kupował wózek widłowy tylko, że używany? Bo patrzcie ceny tutaj www.lemarpol.com.pl/wozki/uzywane-wozki-widlowe/ wydają się nawet okey. Nowe wózki to ogromny wydatek. Myślicie, że co bardziej się opłaca?

cytat

giorgio giorgio25.09.2018 17:10

Ja słyszałem, że praca kuriera to niezły zapiernicz. Niestety zamawiamy coraz więcej rzeczy, a dużo firm ma dostawy towaru właśnie od firm kurierskich. Z tego co rozmawiałem z kolegami kurierami to wysiłek nie jest adekwatny do zarobku.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat