metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~gosciu215.02.2014 17:57

http://www.polskatimes.pl/artykul/198619,piotrkow-trybunalski-inpost-nieuczciwym-pracodawca,id,t.html
Zmieniło sie czy nie słyszalem juz rózne opinie ma ktoś może jakies doswiadzczenia z tą firma?

dfg ~dfg (Gość)18.02.2014 16:48

10 tys listów w miesiącu to była norma teraz pewnie więcej więc sobie policz, a teren masz taki np. od końca słowaka aż do dworca i do tego np wojska polskiego cale.
Gdzie normalnie chodzi z 5 listonoszy z połową towaru.
Tak więc dolicz do tego weksle in blanco co jest nie zgodne z przepisami + kary i jesteś w ...ie

cytat

pytanie? ~pytanie? (Gość)18.02.2014 09:53

A podobno ,ze mozna sie zatrudnic przez inpost i jakas inna zewnetrzna firme ale normalnej umowy o prace nie ma? i cały czas zmiana na noc?

cytat

JA ~JA (Gość)17.02.2014 20:25

Kupa bałaganu i nic więcej. Jeśli chodzi o obieg przesyłek Sądowych, to kompletny cyrk na kółkach. Organizacji zero, w dodatku ludzie pracują na czarno lub na "Rodzinę", a niby taka bardzo odpowiedzialna praca, poufność,ochrona danych osobowych, zwrotki często znajdują się po jakimś czasie w bałaganie. Ja zrobiłbym porządek od zaraz, pierwsze co wymienić ekipę z biura od podszewki. Ludzie bez szkoły, ale wielkie `Panie`, prowadzą szkolenia, certyfikaty itd. a nadają się tylko na sortownię do zamykania worków z pocztą. Na umowę o pracę nie ma szans, możesz pracować 2-3 lata ale to na nic, bo nie masz mamy w biurze. Gdzie sprawiedliwość???? Pomimo tego że robisz jak wół, a taki sztablanc, który umowę dostał w ogóle się o nią nie starając, założy kamizelkę `roboty drogowe` i wielki ego - śmiech na sali. Bombę podłożyć i nic więcej.

cytat

asik ~asik (Gość)17.02.2014 00:29

raczej nic pozytywnego. Chyba że masz układy z biurwami...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat