Japonia wg Fidziańskiej
14 godzin temu, 12:58
Japonia wg Fidziańskiej
W niedzielę 2 kwietnia o godz. 17.00 w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Fidziańskiej „Japonia”.
Koncert mocnych brzmień -
Wielbicieli mocnego, bardzo mocnego uderzenia, na tę imprezę specjalnie zapraszać nie trzeba. W piotrkowskim klubie Sejf odbędzie się czwarta edycja "Vulgar night".
„Jazz – Scena – Zamek” po raz dwudziesty
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na dwudziesty koncert z cyklu „Jazz – Scena – Zamek”.
Nowy filmowy cykl – Helios OFFy!
Zapraszamy na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu – Helios OFFy, pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się 5 kwietnia o godzinie 18:00, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych!
Szkoła Tańca Jast z 15 medalami
W minioną niedzielę (19 marca) tancerze ze Szkoły Tańca Jast brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra. Piotrkowską szkołę reprezentowała silna grupa ponad stu zawodników. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Zgromadziła ponad 700 solistów i 90 zespołów tanecznych z czołówki tanecznej Polski.
Kosmoloty w kinie Helios
24.03.2017 09:32
Kosmoloty w kinie Helios
W kinie Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków Kosmolotów.
Śpiewali piosenki Jantar i Meca
Ponad 100 młodych artystów mogło pochwalić się swoim talentem podczas VI Przeglądu Piosenki Anny Jantar i Bogusława Meca zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Woli Krzysztoporskiej.
Pożegnali zimę, przywitali wiosnę
21 marca skończyła się astronomiczna zima i rozpoczęła wiosna. Zgodnie z tradycją dzieci ze świetlic artystycznych MOK, jak co roku pożegnały zimę i przywitały wiosnę.
W Moszczenicy śpiewali Osiecką
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka odbył się koncert „Śpiewamy Osiecką”. Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zaprezentowali swoje pomysły na wykonanie piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej. Serca widowni podbili najmłodsi uczniowie, z klasy Ia.
Maraton Grozy w kinie Helios!
24 marca w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach MARATON GROZY, a w jego ramach - aż DWIE znakomite premiery: „Baba Jaga” oraz „Lokatorzy”! Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć…
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc