Jedyny taki koncert w Piotrkowie
Koncert poświęcony wszystkim ludziom Solidarności odbędzie się 1 września na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji”.
Piotrkowskie Biennale Sztuki i spotkanie z artystami
Do niedzieli, 27 sierpnia br. w galeriach Ośrodka Działań Artystycznych trwa wystawa najlepszych prac zgłoszonych do ogólnopolskiego konkursu IV Piotrkowskie Biennale Sztuki.
 Sax Live Music Show w klubie Sejf
Tego typu imprezy w innych miastach cieszą się coraz większą popularnością. W Piotrkowie dyskotekę z didżejem, ale i saksofonistą organizuje klub Sejf.
Muzyka klezmerska i bałkańska zabrzmi w amfiteatrze
Grupa KLEZMAFOUR to prawdziwe objawienie muzyki klezmerskiej i bałkańskiej w Polsce. Na koncert zespołu zapraszamy 26 sierpnia o godz. 19.00 do Amfiteatru Miejskiego. Wstęp wolny!
Skrzypek na dachu w wykonaniu zespołu Kontra
Tym razem, w ramach cyklu „Koncerty na trakcie”, proponujemy Państwu spektakl taneczny pt.: „Skrzypek na dachu” w wykonaniu piotrkowskiego zespołu KONTRA.
Koncert Kobiety portrety już w piątek
Zapraszamy na koncert "Kobiety portrety" już 25 sierpnia o godz. 19.00 na dziedziniec Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp - pay what you want (płać ile chcesz).
Wakacje z OEA MOK mijają niepostrzeżenie
Pozostały jeszcze tylko dwa tygodnie sierpnia wakacyjnej laby. Warto spędzić je z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK, tak jak miniony tydzień.
Ostatni festyn rodzinny już w najbliższy czwartek
W czwartek, 24 sierpnia 2017 roku zapraszamy na ostatni w te wakacje Festyn Rodzinny, który rozpocznie się o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim "Concordia", ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim.
Warsztaty projektowania form odzieży historycznej
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) zaprasza w ramach projektu pt. "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy" na kolejne spotkanie dotyczące projektowania form odzieży historycznej.
Zakopower i IRA wystąpią w niedzielę 20 sierpnia w Piotrkowie. Atrakcje te związane są z letnimi koncertami "Lata z Radiem" Polskiego Radia.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc