Sukces Miejskiej Orkiestry Dętej
Trzecie miejsce zajęła Miejska Orkiestra Dęta z Piotrkowa w 59. Konkursie Orkiestr Dętych Ziemi Krakowskiej - XIX Małopolskim Konkursie Orkiestr Dętych w Michałowicach (Więcławicach).
Spacer szlakiem 800-lecia
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie wspólnie z Piotrkowskim Bractwem Akademickim i filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego organizują spacer szlakiem 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Odbędzie się on w najbliższą sobotę. Start o godzinie 15:00 spod Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Zamurowej 11.
Zenek Martyniuk zaśpiewa w Rozprzy
Akcent i Loka to gwiazdy tegorocznych Dni Rozprzy, które odbędą się 24 i 25 czerwca. Tradycyjnie odbędzie się również Turniej Sołectw.
Wakacje z moszczenickim GOKiS
Jak co roku moszczenicki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu nie pozwoli nudzić się najmłodszym mieszkańcom gminy. W lipcu i sierpniu Ośrodek będzie organizował wycieczki i zajęcia. Więcej szczegółów na plakacie, a zapisy w siedzibie GOKiS przy ul. Dworcowej 16a w Moszczenicy.
IV Piotrkowskie Biennale Sztuki - w piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej IV Piotrkowskie Biennale Sztuki. Już 23 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 (kontynuacja wernisażu w galerii przy Sieradzkiej 8).
Rozprza świętuje w ten weekend
Początek wakacji można zainaugurować przebojowo. Już 24 i 25 czerwca odbędą się Dni Gminy Rozprza. Na najbliższy weekend organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. To już 14. święto gminy.
II Festiwal Disco Polo & Dance w Sulejowie
W piątek 23 czerwca w Sulejowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Disco Polo $ Dance. Na "Magicznej Polance nad Pilicą" zaprezentują się gwiazdy tego rodzaju muzyki.
Gwiazdy na Dniach Wolborza
Danzel, Cleo i zespoły disco polo to gwiazdy tegorocznych Dni Wolborza, które odbędą się w dniach 24-25 czerwca tradycyjnie na stadionie Szczerbca przy ul. Sportowej. Nie zabraknie także innych atrakcji.
W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piotrkowie odbyła się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka” pod hasłem „800 tancerzy
na 800 lecie”. Tegoroczna edycja imprezy zgromadziła łącznie 902 wykonawców.
100-lecie OSP Tomawa oraz Gminny Dzień Strażaka
18 czerwca odbędą się uroczystości związane z obchodami 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomawie w gm. Łęki Szlacheckie.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc