Pożegnanie wakacji w stylu latino. Z Timbailą
Imprezy w stylu latino organizowane przez piotrkowską szkołę Timbaila to dzisiaj prawdziwa marka. Najbliższa odbędzie się w sobotę 9 września w klubie Sejf.
„Piotrkowskie motywy 1999-2007” – wystawa malarstwa
800-letni Piotrków Trybunalski to miasto o bogatej historii, której ślady zachowane zostały do dziś. Ciekawy układ urbanistyczny Starego Miasta, wąskie uliczki, zabytki, urokliwe zaułki i podwórka, tworzą specyficzny klimat. Atmosfera miasta sprzyja pracy twórczej.
Helios zaprasza na Maraton Kinga
Już 8 września wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga!
Kino / Helios / Nmf 
Koncert
Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów, i nie tylko, 4 września o godzinie 14.00 na uroczysty koncert  do Amfiteatru Miejskiego.
Koniec wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK
Dobiegły końca tegoroczne wakacje. W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury cały czas były one bardzo bogate w warsztaty artystyczne. Wszystko po to, by każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.
Wernisaż wystawy
Dziś o godz. 19.00 w galerii ODA, ul. Dąbrowskiego 5 wernisaż wystawy piotrkowianina Piotra Kotlickiego pt. "Barbarzyńcy".
Nowa wystawa na parkanie piotrkowskiego Muzeum
„Strój piotrkowski” to tytuł nowej planszowej wystawy prezentowanej na parkanie piotrkowskiego Muzeum. Dziś elementy stroju ludowego wykorzystywane są dość rzadko. Zdarza się, że mieszkańcy regionu nie mają świadomości odrębności etnograficznej, której zewnętrznym wyrazem był właśnie strój regionalny.
Najbliższa niedziela to święto rolników z gminy Wolbórz - w samo południe na placu Jagiełły rozpoczną się dożynki gminno-parafialne.
Spotkania rodzinne w piotrkowskim muzeum
26 sierpnia 2017 r. po raz kolejny odbyły się spotkania rodzinne zorganizowane w piotrkowskim muzeum.
Critical Level w ramach Old Town Jazz
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert - w ramach Old Town Jazz 2017 - Critical Level - 1 września, godz. 20.00 SKYY PUB, ul. Rycerska 8. Wstęp wolny.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc