Wiemy kiedy Quebonafide wystąpi w Piotrkowie
Raper Quebonafide będzie koncertować w Piotrkowie w ramach trasy Red Bull Music Presents, która wystartuje już za kilka tygodni. Artysta wystąpi w Piotrkowie 12 czerwca. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Koniec i początek piotrkowskich Interakcji. Zobacz program festiwalu!
W najbliższą środę, 16 maja w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczynają się jubileuszowe Interakcje. Będzie to już XX edycja tego międzynarodowego festiwalu sztuki. Dyrektorem artystycznym tegorocznej edycji jest Ryszard Piegza, a majowa odsłona Interakcji potrwa do 18 maja. Druga część festiwalu odbędzie się we wrześniu.
O kulisach kariery, wypadku i odzyskiwaniu nadziei. Spotkanie z Moniką Kuszyńską
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 17 maja o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum idei Ku Demokracji o kulisach kariery, wypadku i odzyskiwaniu nadziei opowiadała będzie Monika Kuszyńska.
Kameralnie przez wieki
10.05.2018 06:39
Kameralnie przez wieki
W najbliższą niedzielę 13 maja o godz. 17.00 w salach piotrkowskiego Muzeum odbędzie się czwarty koncert z cyklu XLIX Dni Muzyki Kameralnej. Tego dnia w Zamku Królewskim wystąpią pedagodzy - nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Połączenie jazzu i hip-hopu w ramach cyklu Old Town Jazz
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet zaprezentują się piotrkowskiej publiczności w piątek 11 maja o 20:00. Koncert odbędzie się przy ul. Rycerskiej 8. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto.
Piotrkowianie świętują 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano konkurs artystyczno-historyczny "Sceny z niepodległej", który adresowany był do uczniów klas IV-VII.
Portret i światło. Fotograficzna wystawa w ODA
Stowarzyszenie Fotograficzne Kreatywni i Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wystawę „Kreatywny Portret”.
Kup sobie tanią książkę!
Wszystkich miłośników książek Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na kolejny Kiermasz Taniej Książki.
OEA MOK w Piotrkowie wręczy nagrody za rękodzieła
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim 15 maja o godz. 16.00 wręczy nagrody w II edycji konkursu rękodzieła artystycznego "Kraina czarów".
Jan Pietrzak wystąpił w Woli Krzysztoporskiej
Niemal trzygodzinny koncert przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej – tak wyglądało niedzielne popołudnie (6 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej, na którego deskach wystąpił Jan Pietrzak z zespołem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat