metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosc ~gosc (Gość)18.02.2017 09:45

ludzie czy was naprawdę zaćmiło? wypowiedzi radnych pis to jedyne pytania dla dobra dzieci!!!!! Czy mniej liczne klasy i mniej przepełnione szkoły to brednie? Co się dzieje z wami? Czy popieracie akcje dyrektorów niektórych szkół będących prawymi rękami prezydent o przydomku nie wspomnę jakim tego miasta?

41


zoska ~zoska (Gość)18.02.2017 10:03

do pgr- masz racje ze to co wczoraj pokazal pan radny bylo niedopuszczalne, gdzie ten czlowiek pracuje? kogo reprezentuje? porownanie szkol do pgrow?

50


marek ~marek (Gość)18.02.2017 10:11

bylem wczoraj na tej sesji. Co miało oznaczać PANIE BRYLSKI to obcałowywanie niektórych pań
dyrektorek szkół podstawowych? Czy to ukłony za zorganizowania nauczycieli klakierów?
I ci ludzie uczą nasze dzieci? przerażające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

80


urzędniczka ~urzędniczka (Gość)17.02.2017 12:49

Nic nie rozumiem z tego co mówi pan Kacperek, przecież niejednokrotnie słyszałam z ust pani minister Zalewskiej, że żaden nauczyciel nie straci pracy w wyniku reformy.

155


rodzic ~rodzic (Gość)18.02.2017 10:53

Wiedza, poziom kultury, przygotowanie merytoryczne do tematu spotkania i zakres zadawanych pytań radnych był na skandalicznym poziomie! Wstyd, że tacy ludzie reprezentują mieszkańców naszego miasta. Za to wielki szacunek dla prezydenta i projektu jaki przedstawił w sprawie sieci szkół!

41


Gość ~Gość (Gość)18.02.2017 11:31

Szacunek dla prezydenta który wyróżnia jedne szkoly a potępia inne. Uklady układy i jeszcze raz układy

60


Bezrobocia nie ma ~Bezrobocia nie ma (Gość)17.02.2017 16:42

Chętnie zatrudnię zwolnionych nauczycieli do zbioru pieczarek.

58


Panie Kacperku kochany! ~Panie Kacperku kochany! (Gość)17.02.2017 20:27

Ale dla pana żony starczy oczywiście pracy pomimo tego, że Gimnajzum 5 jest wygaszane?

90


Anianau ~Anianau (Gość)18.02.2017 09:57

To, co wczoraj zobaczyłam i usłyszałam na komisji oświaty, jest potwierdzeniem nieudaczności radnych z PIS. Radna PIS Pani Olejnik - polonistka - mówi; gimnazjum włacza się do podstawówki.
Pani Radna - włącza. To szkoła podstawowa się kłania. Wypowiedzi pozostałych radnych z pisu to popis nieznajomości zagadnień związanych z reformą oświaty. Niestety to PIS ponosi odpowiedzialność, że nauczyciele stracą miejsca pracy w całej Polsce. Chwała samorządowi piotrkowskiemu, że przy proponowanej sieci szkół nauczyciele nie stracą miejsc pracy , najwyżej może zostaną ograniczone etaty. Radnych PIS wywieźć na taczce lub posłać do pierwszej klasy zreformowanej szkoły.

33


do rodzic ~do rodzic (Gość)18.02.2017 12:18

Do rodzic .... A jaki projekt sieci szkół przedstawił prezydent? Możesz coś więcej napisać bo mnie nie było na tym sabacie.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat