metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jolka ~Jolka (Gość)17.02.2017 13:53

Jestem mamą 11-latki i cieszę się, że moja córka nie pójdzie do gimnazjum.
Oczywiście żal mi nauczycieli, którzy są niepewni co dalej z ich pracą. Jednak jak są zwolnienia w innych zakładach pracy, to jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Przykład - zwolnienia na Piomie, co miesiąc po 29 osób, żeby ominąć przepisy o zwolnieniach grupowych...

137


niesłychane ~niesłychane (Gość)20.02.2017 11:25

Siedziałam koło radnych z pisu. Podczas komisji bawili się telefonami komórkowymi. A pytania, które zadawali były odcięte od rzeczywistości. Czy tak funkcjonują na każdej sesji radni pis?

23


nauczyciele ~nauczyciele (Gość)18.02.2017 10:14

A prezes znp jakie ma zdanie na temat tego projektu?

70


To tylko przypadek ~To tylko przypadek (Gość)20.02.2017 10:26

To tylko przypadek, że G1 ma być przekazane TPS-owi - szkole w której Prezydent pracował!

52


Dobre! ~Dobre! (Gość)21.02.2017 16:15

"Skorzysta na tym Przedszkole Samorządowe nr 16, które zajmie budynek po podstawówce przy Daniłowskiego, idealnie nadający się na potrzeby przedszkola."

40


22 marca? ~22 marca? (Gość)21.02.2017 20:01

czytam na http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/jutro-sesja-rady-miasta-ws-nowej-sieci-szkol-w-piotrkowie,4023336,art,t,id,tm.html
"Jutro sesja rady miasta ws. nowej sieci szkół w Piotrkowie. W środę, 22 marca, radni zajmą się nową siecią szkół w Piotrkowie. Początek sesji rady miasta o godz. 9. Na zdjęciu Gimnazjum nr 1, którego przyszłość wzbudzała najwięcej kontrowersji (© Dariusz Śmigielski)"
Autor: kw
2017-02-21, Aktualizacja: dzisiaj 15:52 źródło: Naszemiasto.pl
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat