metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
matka piotrkowianka ~matka piotrkowianka (Gość)17.02.2017 19:32

A co ustalono na dzisiejszym posiedzeniu Komisji ds. Wykańczania Gimnazjów i Nauczycieli? Może jakieś niuuuuuusy o stworzeniu nowych podstawówek albo nowych starych LO!?

10


Antygimnazjalista ~Antygimnazjalista (Gość)17.02.2017 15:19

Jedna uwaga!Szkoła służy do kształcenia i wychowywania dzieci i młodzieży,a nie dla zapewnienia miejsc pracy dla nauczycieli.!

118


Gość ~Gość (Gość)17.02.2017 20:02

Dawniej maturę zdawało więcej uczniow bo do liceum i technikum szli najlepsi. Ci słabi szli do zawodowych szkół. Wiec to nie jest wina nauczycieli. Po prostu za duzo szkół licealnych ktore biorą wszystkich chętnych.

32


Komentatorka Komentatorkaranga17.02.2017 20:23

Czyli, jak dobrze rozumiem, że skoro na przykład tam, gdzie obecnie jest Gimnazjum numer 5 ma w przyszłości być Szkoła Podstawowa numer 2 to cała kadra pedagogiczna z pierwszej szkoły (w tym przypadku gimnazjum) przejdzie w pełnym składzie do drugiej szkoły (podstawowej)? Nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł. W jednej z tych szkół absolutnie nie dzieje się dobrze.

21


nau-ka ~nau-ka (Gość)17.02.2017 22:00

Dzisiaj byłam pierwszy raz na komisji oświaty i jestem zniesmaczona poziomem wypowiedzi radnych z pisu. Swoimi wypowiedziami radni pisowcy siegnęli dna. To dramat, że mamy takich radnych.

44


Wlef ~Wlef (Gość)17.02.2017 22:04

Wypowiedzi radnych PIS to margines zachowania.

44


pgr ~pgr (Gość)17.02.2017 22:31

~Bezrobocia nie ma (Gość)6 godzin temu, 16:42
Chętnie zatrudnię zwolnionych nauczycieli do zbioru pieczarek.
Szkoda, że nie ma pgr-ów <byśmy wszyscy znaleźli zatrudnienie zgodnie z zaleceniem Pana Radnego w pgr>
Porównać pracę w szkole do pracy w pgr, wstyd, naprawdę było to żenujące. Szkoda, że nie było na dzisiejszym posiedzeniu telewizji, warto to pokazać. Oj, jak płytko może być na tych posiedzeniach.

70


Wlef ~Wlef (Gość)17.02.2017 22:04

Wypowiedzi radnych PIS to margines zachowania.

53


looo ~looo (Gość)18.02.2017 08:19

Nie wiem czy chodzenie na dwie zmiany i lekcje do 18 zwłaszcza w 1 klasie są dla dobra dziecka. Utrzymanie dużej przepełnione szkoły jest dużo tańsze niż dwóch mniejszych.

70


? ~? (Gość)18.02.2017 09:29

No więc mam pytanie do tych co było na komisji. Czy ustalono jakieś nowe zmiany czy co kolwiek?

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat