metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Andy ~Andy (Gość)05.06.2018 08:39

Wymagania jak bym starał się do agencji kosmicznej najlepiej 2 języki, swój samochód, dyspozycyjny, młody ale z doświadczeniem. Przechodzimy do kasy. Pan szef proponuje mi cześć wynagrodzenia pod stołem i minimum na umowę. Ja proponuje Panu szefowi aby zatrudnił sobie kogoś z bloku wschodniego. I to też się zdziwi.

230


gość ~gość (Gość)05.06.2018 08:42

I znowu przyczepienie do 500+ .. mam małe dziecko i nie pracuje. Nie mam jak. Jest za malutkie. Nawet gdybym chciała zapisać do żłobka nie ma miejsc bo powinnam już zapisać zanim dziecko się urodzi, lub poprostu jest to taki koszt że z zarobionych przeze mnie pieniędzy nie dam rady opłacić rachunków wykarmić ubrać nas i opłacić żłobek. Z czego trzeba wziąć pod uwagę to że dziecko idąc do żłobka przedszkola czy szkoły pierwszy raz ciągle choruje bo spotyka się z nowymi zarazkami.. i na czym ta praca ma polegać jak to ma wyglądać, że pójdę do pracy dwa razy i będą musieli mnie zwolnić bo dziecko choruje. Nie jedną osobę mam w rodzinie i w gronie znajomych gdzie poszły do pracy kilka razy bo dziecko ciągle chore. Zamiast marudzić że nie ma do pracy takich osób wystarczy żeby była praca w domu. Nie jedną mama mogłaby w trakcie drzemki czy nocą wykonać swoją pracę, zarobić dodatkowy grosz i być zatrudnioną. O tym trzeba pomyśleć a nie marudzić tylko jak mało jest młodych osób z 500+ do pracy (pominę fakt że nie każdy kto ma dziecko to 500+ ma. Mi dopiero teraz będzie się należy po 8 miesiącach)

120


gość ~gość (Gość)05.06.2018 08:48

Byłam zarejestrowana w PUP jako poszukująca pracy przez rok. Żadnej ofert. Nie widać więc, aby było zapotrzebowanie. Znajoma chciała skierowanie na staż na który jej siostra nie chciała iść z powodu braku doświadczenia,dopiero po awanturze je dostała.

150


gość ~gość (Gość)05.06.2018 09:04

Biedne u zawsze wiatr w oczy najlepiej za darmo robić a najlepiej to jeszcze pracodawcy zapłacić za umożliwienie pracy porażka totalna.

110


gość ~gość (Gość)05.06.2018 09:07

Pracodawcy szukaja mlodych i glupich zeby ich zajechac ciezka praca a pozniej spuscic jak smiecia i wymienic na nastepnego.Takie sa realia polskiego zatrudnienia.

130


gość ~gość (Gość)05.06.2018 08:28

A co sie dziwić.Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie robić za 2100.Na waciki starczy ale na resztę już nie bardzo.

183


Tedi ~Tedi (Gość)05.06.2018 09:22

Robota to głupota, picie to jest życie. Za 2tysie nie opłaca mi się wstawać z łózka i być niewolnikiem (nie mylić z pracownikiem)

91


Adamo ~Adamo (Gość)05.06.2018 09:26

Niech pensje podniosą to ludzie będą - proste.

111


maria12 ~maria12 (Gość)05.06.2018 09:51

najlepiej pracodawcy to chcieliby aby za darmo ludzie pracowali, a tu trzeba z czegoś żyć

140


gość ~gość (Gość)05.06.2018 10:04

Wystarczy dać 2500zł na rękę to i młodzi ludzie będą pracować.

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat