metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
grrr ~grrr (Gość)05.06.2018 11:59

Byłam zarejestrowana w UP przez rok i przez ten okres nie zaproponowano mi ani jednej oferty (zarówno pracy biurowej jak i fizycznej). Na własną rękę chodziłam po firmach pytając się o zatrudnienie! Pośredniaki powinni już dawno pozamykać! Taka jest prawda! bo Panie siedzą tam za ładne pieniądze i tylko kawki popijają! Więc niech nie piszą głupot że brak ludzi do pracy, bo ludzie są!

222


gość ~gość (Gość)05.06.2018 11:59

Ukraincom to nie przeszkadza bo u siebie zarabiali 200 zł na miesiac to mogą robić po 12. Sprawdzajcie pracodawców jak oszukuja urzędy pracy i młodych ludzi chętnych do pracy

121


sobann88 ~sobann88 (Gość)05.06.2018 12:42

Urzednicy to grupa pasozytow co nic nie wytwarza i nie produkuje,a te nie sympatyczne pseudo panie,maja prace dzieki bezrobotnym,wiec prosze wiecej pokory dla zwyklych ludzi co tam przychodza. a jak sie nie podoba praca w miescie,to wracajcie do siebie na wioski bo auta przed pupem,to same epi,eop,era.

133


gość ~gość (Gość)05.06.2018 13:16

Czym więcej zatrudnia tym większy socjalne ale ludzie nie wiedzą nie mają pojęcia ze za ich wypracowane pieniądze odpoczywa pracodawca z całą rodziną jeszcze siostrę z mężem i ich dzieci zabiera a ty rób i nic się nie odzywaj .

92


gość ~gość (Gość)05.06.2018 12:55

Pracodawca dzisiaj nie wypłaca socjalnego dla pracowników sam zgarnia kasę i z całą rodziną za te pieniądze siedzą na kanarach a głupki tyraja żeby państwo odpoczywało

152


gość ~gość (Gość)05.06.2018 16:13

Pośredniak to patologia tylko wyprowadzają panstwowe pieniądze powinni to zamknąć

150


gość ~gość (Gość)05.06.2018 17:05

Brakuje młodych? Jest pełno młodych tylko nikt nie oferuje im pracy.

132


gość ~gość (Gość)05.06.2018 18:54

Niech coś zrobią z PUP od razu będzie kilkadziesiąt etatów wolnych do zagospodarowania na rynku pracy

80


gostek ~gostek (Gość)05.06.2018 09:50

trzeba zarobki podnieść i ręce do pracy będą. bo to co teraz oferują pracodawcy to jest żenujące i uwłaczające godności ludzkiej.

181


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)05.06.2018 23:33

Oczywiscie,ze sa takie osoby ktore np.przy trojce dzieci zarobia 1500(praca etatowa wlacznie w weekendami) wiec sie slyszy wezme 1500+ siedze w domu. Dzieci dopilnowane.Co sie dziwic.
Mlodzi nie chca pracowac fizycznie bo nie umieja.Oni przy kompie by chcieli za 3 tysiace netto.Ja mam inny wyuczony zawod a co innego wykonuje.Tej roboty po prostu nauczylam sie. Zarabiam 1800 zl.Plus alimenty 500;Sama z dzieckiem jestem.Wiecie na co to wystarcza?Na rachunki i jedzenie ,ubrania (bez szalenstw) .Nie mam 500+ bo za duzo zarabiam. Rodzinnego tez nie.Bylam okolo miesiaca zarejetrowana w PUP... Miesiac "kuroniowki" przy podpisie pani mowi cos czuje ze za miesiac sie nie spotkamy.Owszem bo robote znalazlam szybko.bo 600 zl kuronia,to na rachunki nie wystarcza.To nie wina pracodawcow.To wina rzadzacych naszym krajem.Uwazam,ze najnizsza krajowa ludzi bez doswiadczenia 2 tysiace na reke to minimum...Po malutku piąc sie w gore...umiesz?Doceniam cie jako pracodawca byc moze po pol roku pracy 2500 na reke...to nie sa kolosalne sumy przy naszych warunkach jakie mamy do zycia... maslo 5 zl?Paliwo 5 z groszami?Czynsze,ceny mieszkan,Ludzie...jak zyc?
.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat