metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dyrdymał ~dyrdymał (Gość)06.01.2018 17:23

Ja nigdy nie miałem i nie mam problemu, podczas rozmowy z księdzem, hierarchą kościelnym, politykiem, czy innym szarakiem, takim jak ja sam, bo jeżeli rozmowa nie jest konstruktywna, albo się nie klei, zaczynam pleść dyrdymały i uwierzcie, działa.

21


michal30 ~michal30 (Gość)06.01.2018 12:42

spoko, pismo gotowe, pytania gotowe, czas udowodnic ksiedzu ze kulty maryjne i inne rzeczy kosciol sobie pododawał a jedyne co sie liczy to darmowa łaska Chrystusa, ktora kosztuje tylko tyle by wierzyc. Zobaczymy czy ksiądz ucieknie z przerazenia

164


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)06.01.2018 18:13

Ludziska niestety nie wierzą w Boga a w klechę a Ci to znakomicie wykorzystują :(((

127


gość ~gość (Gość)06.01.2018 18:19

Nie chce mi się dużo pisać, bo i czasu szkoda. Ale powiem tak: Już po samym tytule widać, jaki charakter będzie miał tekst zapisany w tym artykule. "Uwaga,...." Wiadomo, takie i tym podobne artykuły piszą na wszystkich portalach. Bo jest czas kolędowy, to co można innego napisać. Pisze się przez cały rok o księżach źle, kabarety się o nich przedstawia, pisze się teraz w taki sposób o kolędzie. Więc nie dziwcie się, że później jest brak powołań kapłańskich. Jednak mimo to, Kościół i kapłaństwo jest i istnieć będzie. Tylko trzeba wiedzieć że z każdym rokiem więcej pracy będzie przekazywane osobom świeckim, jak to jest za granicą. To tyle. Pozdrawiam tego pana, który nie wie czym jest kapłaństwo, czym jest kolęda, a doskonale wie ile i kto wkłada do koperty i że dany człowiek musi uciekać przed księdzem, bo pisze UWAGA, KSIĄDZ IDZIE.

44


97-300 97-300ranga06.01.2018 11:51

Nie chcecie to nie wpuszczajcie księdza do domu ale też nie proście o niego w ostatniej swojej godzinie wzorem jaruzelskiego czy kiszczaka.

1520


ech ~ech (Gość)06.01.2018 19:40

Co to za tytuł i jeszcze wykrzyknik.

50


gość ~gość (Gość)06.01.2018 20:31

Jak się nie ma o czym pisać, to się szuka tematu, który na pewno chwyci. Od kilku lat jest to wizyta księdza. Prosta zasada- nie chcę nie przyjmuję. Żenada z tym dyżurnym napuszczaniem ludzi na siebie.

61


gość ~gość (Gość)06.01.2018 22:23

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

24


gość ~gość (Gość)06.01.2018 17:40

Na kolędę mam dla księdza nagrodę, będzie mógł się pobawić na osobności z moim 3 letnim rotweilerem, czas zabawy do uzgodnienia, nie przewiduję jednak jego ograniczeń.

1013


gość ~gość (Gość)06.01.2018 16:17

To było kilkanaście lat temu.Moi rodzice nie mieli ślubu kościelnego.Ksiądz przyszedł i zapytał się o ślub,mama odparła że nie mają.Ksiądz powiedział że nie poświęci mieszkania.Wziął kopertę i wyszedł...

1211


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat