metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lead12 ~lead12 (Gość)06.01.2018 09:58

kiedy ta czarna sekta zniknie z ziemi ????

92


gość ~gość (Gość)06.01.2018 10:01

Księża to funkcjonariusze ds. pisowskiej propagandy - wystarczy jej w kościołach. Ja tym panom już dziękuję.

84


antykler ~antykler (Gość)06.01.2018 10:11

Kler to rakowata narośl na polskim społeczeństwie.

113


gość ~gość (Gość)06.01.2018 09:19

Na drzwiach piszemy C+M+B. a nie K+M+B.

61


gość ~gość (Gość)06.01.2018 10:22

97-300 - oczywiście wiemy dla kogo jest krępująca - dla ludzi nieogłupionych przez toruńsko - pisowską propagandę.

123


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)06.01.2018 10:24

Tyle od Państwa kasy ciągną i jeszcze od społeczeństwa. Czy kler w tym wypadku powiedział kiedyś dość??? Nie wpuszczać tej czarnej zarazy!!!

116


nieprzyjmujący ~nieprzyjmujący (Gość)06.01.2018 10:32

"- rodzina, która notorycznie nie przyjmuje po kolędzie może być potraktowana jako niepraktykująca lub nawet niewierząca" Akurat to co myślą sobie wierzący na mój temat mi wisi.Ja natomiast mam wyrobione zdanie na temat "katolików"

144


ejejej ~ejejej (Gość)06.01.2018 10:35

----------głównym powodem wizyty duszpasterskiej jest chęć poznania parafian, ich problemów oraz ich opinii na temat funkcjonowania parafii, dlatego bardzo ważną rzeczą w trakcie kolędy jest szczerość w rozmowie z kapłanem,------
cóż... mojego najbardziej interesowała koperta, tudzież jej zawartość (kopertę mi pustą zostawił), trzeba się było podpisać, a moje "problemy" i to "jak żyję" nie interesowały go aż tak (nie pytał), jak zapuszczony samochód, który czekał na podwórku - za mało dałem uznał, choć emeryt jestem... ale to mało wazne...

133


bez instrukcji ~bez instrukcji (Gość)06.01.2018 11:28

Z wielką przyjemnością pomodlę się za tego księdza od "Swego czasu", jeśli żyje, to niech Bóg da mu dużo zdrowia, a jeśli zabrał go już do swojego domu, to niech wskaże mu zaszczytne miejsce wśród tych, którzy kierowali się w życiu sercem i miłością.

102


johnatan lincoln ~johnatan lincoln (Gość)06.01.2018 11:32

Ksiądz to tylko człowiek a nie Bóg!!! Jakie ksiądz ma prawo nazywać mnie niewierzącym z powodu nieprzyjmowania go na kolędzie?
Właśnie dlatego, że wierzę w Prawdziwego Boga, nie przyjmuję wizyt księży, bo dla nich źródłem ich "wiedzy" jest katechizm kościoła katolickiego a nie Pismo Święte.
Katolicyzm od dawna przeczy Pismu Świętemu uznając i praktykując rzeczy, które w Biblii są zabronione (kult świętych; modlenie się i czczenie obrazów, figur, relikwii; oddawanie cześć stworzeniom a nie Stwórcy; wiele pogańskich zwyczajów przeniesione zostało do świąt katolickich). Również wiara w czyściec jest sprzeczna z nauką Pisma. Lecz kościół osiągając z tego wielkie dochody, przymyka oko na te "nieścisłości".
Nie jestem świadkiem jehowy, ani katolikiem, ani protestantem... Jestem po prostu wierzącym w Boga, i przeraża mnie, gdy ktoś kto świadomie przeciwstawia się prawdzie Pisma, u wielu ma tak wielki autorytet...

144


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat