metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)06.01.2018 14:33

Jezus gdy głosił nie brał żadnych pieniędzy za swoją posługę. .. a księża mówią ze naśladują Jezusa. Gdzie w ich ręku Pismo Święte? ... gdzie wsparcie? .... no właśnie. ...

152


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)06.01.2018 15:33

Jak poszczuję klechę psem na swojej posesji to dostanę mandat???

24


ge ~ge (Gość)06.01.2018 15:39

Co za bzdury... . Nie słyszałem o przypadku niepoświęceniu mieszkania, z powodu braku datku... . Nie masz ochoty - nie przyjmuj księdza. Nie masz ochoty - nie chodź do kościoła. Ale nikt mi nie może zabronić dać jałmużny komu zechcę. I nie nazywaj mnie jeden z drugim głupim czy naiwnym bo to obraza. To że coś nie mieści ci się w głowie nie znaczy, że jest głupie.

74


gość ~gość (Gość)06.01.2018 14:00

Ja od czasu gdy mi ksiądz robił problemy z ochrzczeniem dziecka powiedziałem-koniec.Nawet grosza nie daje na mszy a dom to se może zobaczyć tylko z drogi.Skutecznie mnie zraził do swojej osoby.

176


97-300 97-300ranga06.01.2018 13:44

Dziś o godz. 15 na ul. Słowackiego możecie zobaczyć Tych co księdza z przyjemnością do domu zapraszają.

614


agnostyk ~agnostyk (Gość)06.01.2018 16:00

Nie wpuszczam do domu ateistów przebranych w sukienki. A jeśli nawet nie są ateistami ,to niech wezmą się za jakąś uczciwą pracę . Nauczać można po godzinach pracy.

84


Bolek Smoleński ~Bolek Smoleński (Gość)06.01.2018 12:12

To po co łażą po domach, zbierać informacje i przeprowadzać wywiad, zbierać kasiorę i rozliczać czy dzieci chodzą na religię, trzymać trzodę za mordę i rozliczać jak podpadnie/. Przecież jak jesteście tacy modlący to chodzicie do kościoła co niedziela i widzicie księżulka, a tak na marginesie możecie sobie go zaprosić kiedy wam się podobno podoba i przelewać mu na konto ile chcecie?Po co łazi o domach przeglądać kąty?, bo z ewangelii jego łażenie nie wynika!

133


Apel ~Apel (Gość)06.01.2018 16:26

Artykuł stronniczy i generalnie bez sensu.

104


gość ~gość (Gość)06.01.2018 17:05

Czy Jezus chodzil po jalmuznie?Pleban chodzi tylko za kasa Czy byl u kogosc w ciagu roku i spytal sie czy masz na chleb

104


robak ~robak (Gość)06.01.2018 12:19

Drodzy katolicy pamiętajcie o jednym Bóg nas wszystkich rozliczy z czynów a nie z klepania wierszyków i tzw religijność.A ksiądz to zwykły człowiek, mnie nie jest po drodze odkąd stoją po stronie komunistów.

204


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat