metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mieszkanka ul.Działkowej. ~Mieszkanka ul.Działkowej. (Gość)21.02.2017 09:57

Niech TBS zajmie się właścicielami mieszkań którzy nie mieszkają tam tylko wynajmują innym.Wynajmujący zakłócają spokój domowy starszym schorowanym ludziom poprzez bardzo głośną muzykę i imprezy.Ja płacę za czynsz i mam chyba prawo do spokojnego mieszkania i odpoczynku-ale to tylko moje marzenie.

183


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)21.02.2017 10:01

Może trzeba się zastanowić czy komuś z zarządu tbs to mieszkanie jest potrzebne na przykład dla dziecka lub kogoś innego z rodziny

193


cozakraj ~cozakraj (Gość)21.02.2017 10:15

jak zwykle..normalnych ludzi chce się wypiep.., a patologii się nie tyka tylko samowolka

142


Mario ~Mario (Gość)21.02.2017 10:23

Brawo epiotrkow nareszcie ktoś się odważył ich opisać brawo dla Pana reportera o zajęcie się sprawa pana Mariusza ponieważ znam ta rodzinę od lat wielu są przykładem dobrej rodziny mieszkają kolo mnie i z czystym sumieniem mogę za ta rodzinę poręczyc. Zaś TBS na pewno chce to mieszkanie dla swoich znajomkow jak zawsze .Tym bardziej ze wychowywałem się razem na tym osiedlu juz od lat 80 i to dziadkowie go wychowywali . A może trzeba p.Sapinska wyeksmitowac z mieszkania albo wywiez na taczce z zarządu TBS.Szacunek dla Pana panie Mariuszu i powodzenia.Pozdrawiam również gorąca ekipę radia strefy fm i cala redakcję. Pomóżcie człowiekowi bo naprawdę warto.

174


POLSKA ~POLSKA (Gość)21.02.2017 10:34

Niemiluchy z tbsu chcą ewidentnie zająć mieszkanie tego człowieka,pewnie przypadkiem ma je dostać pracownik lub pracownica tbsu tak jak w przypadku mieszkania na Działkowej-tam wyrzucili rodzinę za to że wybudowali sobie swój dom a zaraz wprowadziła się pracownica tbsu i jakby tego było mało to sprzątaczki dostały jasne wytyczne że mają sprzątać dokładnie przy tym bloku bo tu mieszka pani co pracuje w tbs-ie.zaorać tą instytucje a najlepiej zgłosić to do CBA i Prokuratury.Panie Mariuszu trzymamy kciuki

165


ares1 ~ares1 (Gość)21.02.2017 12:06

A gdzie pan Chojniak i świta??? Tak się właśnie pomaga mieszkańcom miasta!!! Byle szybciej skończyła się ta drętwa kadencja!!!

112


... ~... (Gość)21.02.2017 12:26

Jesli sytuacja jest niejasna to sąd rozstrzyga sprawe a nie TBS wiec co to za gadanie??, jesli sytuacja jest klarowana ale nie jasna to raczej lokator nie ma sie czym martwić... co wy ludzie wygadujecie do cholery jasnej . nie da sie tego czytać.

13


deliver ~deliver (Gość)21.02.2017 11:04

chłopie dzwon do wszystkich telewizji jak naszybciej tvn polsat tvp napewno ktoras przyjedzie i sprawa sie pozytywnie rozwiaze.

204


styjxfgjmnxzghjnm ~styjxfgjmnxzghjnm (Gość)21.02.2017 12:38

że by był łatwiejszy dostęp do kredytów to duza częśc osób kopła by juz dawno spółke w du..... i kupiła sobie mieszkanie a nie takie pieniadze płacić ja za 49 m płace 540zł

70


XXXX ~XXXX (Gość)21.02.2017 13:56

chce przypomniec ze tbs jest tylko zarzadca nieruchomosci miejskich to miasto jest winne za tą patowa sytuacje

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat