metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Darek ~Darek (Gość)21.02.2017 20:46

Pani angeliko nie ładnie tak pisać o swym bracie jakimkolwiek byłby człowiekiem choć sama wiesz że oczerniasz go I piszesz bzdury

01


Kom ~Kom (Gość)21.02.2017 20:50

Dzień dobry panie Mariusz wiem że jestscie w trudnej sytuacji ponieważ chcą się was pozbyć z mieszkania Ale pan się nie poddaje ja bym się też nie poddala doceniam to że pan się stara o swój dom ponieważ jest on piekny bo byłam kiedyś u waszej córki

22


Sasiad ~Sasiad (Gość)21.02.2017 20:52

Ten kto tych ludzi nie zna niech nie zabiera głosu w sprawie tej rodziny jestem sąsiadem tej rodziny i nie pozew aby ich tak oceniano i traktowano są to jak najbardziej porządni ludzie świnie ten kto ich tak ocenia

00


Minimini ~Minimini (Gość)21.02.2017 20:57

Dzień dobry jeśli się ujawni ten ktos np pani Ola albo Angelika dostaną za swoje małpy bojcory nie mają co robić tylko stać na trasie żal żal żal

10


Sąsiadka ~Sąsiadka (Gość)21.02.2017 20:59

Mariusza znam od dziecka mieszkam na wyzwolenia i wiem ze to człowiek który całe życie radził sobie sam ze wszystkim i mógł liczyć tylko na siebie nawet ojciec z matką go nie wychowywali tylko dziadkowie znam bardzo dobrze jego sytuacje i śmiało mogę za niego poręczyc i jego rodzinę i dzieci od remontowa mieszkanie a mój mąż mu pomagał w tym zadłużenia tez nie ma widziałam potwierdzenie z tbs świnie ci którzy o tej rodzinie piszą źle nie znają jej sytuacji solą w oku komuś jest to ze się tej rodzinie układa

12


Rox ~Rox (Gość)21.02.2017 21:06

Ten kto na moją rodzinę mówi patologia ten jest sam patologiczny ponieważ jesteśmy rodzina nie od dziś może wy nie macie takiej kochanej rodziny jak ja Ale może coś macie z głową nie tak bo proszę od mojej rodziny się odwalic

12


Oburzona ul.Ks.P.skargi 4 ~Oburzona ul.Ks.P.skargi 4 (Gość)21.02.2017 21:22

Wara od tej rodziny są porządni są przykładna rodzina przynajmniej się wspierają wzajemnie mnie też pomagali nie raz a pan Mariusz robił u mnie remont mieszkania .Gnojek ten kto ich oczernia i nie zna Powodzenia życzę tej rodzinie z całego serca.

33


Ania sasiadka ~Ania sasiadka (Gość)21.02.2017 21:39

Pisze do tej osoby która podaje się za "ja"jak możesz takie bzdury wypisywać o tej rodzinie są przynajmniej porządni i nie żadna patologia piszesz tak bo ci mieszkanie nie skąpnie po znajomości z tbs jesteś nikim jest to przykładna rodzina szanująca się .Proszę się od nich doczepić ludzie chcą spokojnie mieszkać i wychowywać dzieci zajmij się swoją osobą bajkopisarzu. Stoję za wami murem panie Mariuszu

33


Bogusia  Wyzwolenia ~Bogusia Wyzwolenia (Gość)21.02.2017 22:26

Do tego -ja- jak możesz taka porządna rodzinę tak podłe opisywać mieszkam po dzień dzisiejszy na wyzwolenia tu się wychowałam tu nadal mieszkam znam P.Mariusza od dziecka gówno wiesz o nim i jakie miał życie żeby nie jego dziadkowie to w domu dziecka by wylądował .To prawy obywatel naszego miasta porządny ojciec i przykłady dbający o rodzinę .Śmieciem jesteś ten lub ta która tak pisze o nim.Mariusz nie daj się.

33


Hubert ~Hubert (Gość)21.02.2017 22:37

Ty gniodo która piszesz na tego człowieka ze chłopak nie pracuje gówno wiesz w zeszłym roku razem z nim pracowałem nad morzem i nie tylko bo zabrał mnie do pracy i śmiało mogę powiedzieć że jest człowiekiem uczciwym i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę .Mariusz nie przejmuj się kłamstwami jakas świnia wredna ci zazdrości tego czego sam się do robiłeś własną pracą .Szacunek dla ciebie i całej twojej rodziny.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat