metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Olxx ~Olxx (Gość)22.02.2017 08:03

Proszę się odwalic od mojej kochanej rodzinki

11


gosc ~gosc (Gość)22.02.2017 08:55

mariuszek nigdy sie nie skalal porzadna praca tylko kombinowal jak wykiwac ludzi

41


cejnater ~cejnater (Gość)22.02.2017 09:47

A jakie znaczenie ma w tej sprawie że ktoś ma super rodzinke a ktoś np. nie ma?? albo, że ten to dobrze gładz kładzie a tamten gorzej...
Prawo jest takie samo dla wszystkich i sądu nie bedzie interesować czy Pan Mariusz codziennie wychodzi z psem na spacer albo robi dobrą jajecznice, tutaj działają przepisy mieszkaniowe a nie, że ktos jest fajny albo niefajny. Równie dobrze ja powinienem mieć mieszkanie komunalne w bloku bo lubią mnie ludzie i jestem spoko:)

60


mario ~mario (Gość)21.02.2017 20:27

Znam tych ludzi bardzo dobrze są porządni i to co pisze ten ktoś to ewidentnie są kłamstwa znam tych ludzi bardzo dobrze Pan Mariusz zajmuje się remontami od 14 lat legalnie prowadzi działalność a psa co nie można mieć solą w oku komuś jest ze im się układa ?

11


assa ~assa (Gość)21.02.2017 16:33

TBS,to tylko zarządca.
Polskie prawo takie jest ,jak wymienione przepisy.
W sądzie uslyszą "gdyby każdy omijał prawo,to co by się działo.Po co ono jest"
Sprawa rozwiąże się wstrzymaniem eksmisji do czasu aż miasto wskaże lokal socjalny dla rodziny(de facto ich znam) . Może to trwać wiecznie aż w końcu pozwolą im zostać.

51


...ja... ~...ja... (Gość)21.02.2017 18:13

Jak to nie ma patologi??? Dwie dorosłe osoby plus piątka dzieci nie czwórka jak jest w artykule (kazde z innym partnerem zadne wspólne) w wieku od 18 do 7 lat w dwóch nie duzych pokojach i wspomnianej kuchni do tego pies amstaff. Nie pracujacy nigdy ojciec matka sprzataczka....To ze nie naduZywają alkoholu nie znaczy ze nie jest to "rodzina" patologiczna...Ja pytam czemu jeszcze nie zainteresowała sie nimi opieka społeczna czy kuratorzy pod opieką których w/w sa od lat

19


Gość ~Gość (Gość)27.02.2017 05:57

Takich sytuacji w mieście jest więcej. Miasto nie podejmuje decyzji o pozostawieniu zamieszkujących w lokalu osób po opuszczeniu go przez głównego najemcę nawet przy spełnieniu wszystkich przesłanek i bez względu na powody opuszczenia. Ten przepis jest martwy. Zawsze zdają się na sąd żeby nie brać na siebie odpowiedzialności za decyzje i uniknąć oskarżeń o "niegospodarność".

20


Gość ~Gość (Gość)27.02.2017 07:24

Prezydent nawet nie wie. Decyduje wice. Ale tak naprawdę nie decyduje. Może, bo ma do tego podstawę prawną ale tego nie robi.

10


Gość ~Gość (Gość)27.02.2017 08:52

Znam sytuację dwóch dziewczyn których niepełnosprawny tata musiał sie wyprowadzić z 3 pietra na parter i dziewczyny są teraz wyrzucane z mieszkania mimo, że spełniają wszystkie kryteria uchwały. Tylko opinia komisji jest negatywna bez uzasadnienia.

10


Obserwator ~Obserwator (Gość)27.02.2017 12:05

Produkowanie bezdomnych! Wywalić z mieszkania na koniec kolejki i dać tym na początku i efekty są i premie można brać!

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat