metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pol ~pol (Gość)17.04.2009 21:53

dobrze mu tak.jak by ktos go znał to by wiedział co za cwaniak.ludzi miał za nic.gorsze niż jego śmieci.

00


jego były pracownik na czarno ~jego były pracownik na czarno (Gość)18.04.2009 12:45

i jego sprawiedliwość dosięgła

00


życzliwa ~życzliwa (Gość)18.04.2009 14:39

To się narobiło"Jerry" za kratkami:hurraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz będzie rządzić żonka i reszta "Jukosów"
"Kota nie ma-myszki harcują"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ps.BĘDZIE JAJO!!!!!!!!!!!!!!!!!

00


poliaczek ~poliaczek (Gość)18.04.2009 16:42

Jak nic ktoś "życzliwy" doniósł na gostka albo go konkurencja podkablowała. A ja się cieszyłem, że z głupiej U.E. doił kaskę na kolejny socjalistyczny wymysł jakim jest ochrona środowiska, zieloni, ekolodzy i globalne ocieplenie. Forsę od UE wyciągnął i część jest gdzieś w Polsce i Piotrkowie. I dobre chociaż tyle. Nie ukradł lecz wygospodarował z Komunistycznej Republiki Socjalistycznych Krajów Europejskich, bo takie powstaje nowe państwo po podpisaniu wiadomego tyraktatu.

00


POLIACZEK ~POLIACZEK (Gość)19.04.2009 09:07

Być może, że tak było? Dowiem się od ludziów, którzy u niego pracowali. Słyszałem, że co niektórzy pracownicy obijali się w robocie i za to byli karani. Medal zawsze ma dwie strony. Ale forsę od UE zaknocił i dzięki niej w Polsce jakieś dobro materialne przybyło i to się liczy. Sabotaz i dywersja wobec socjalizmu, szczególnie socjalizmu ewropejskiego jest wartością dodaną. Po prostu Pan Sz. postępował jak osławieni zbóje Robin Hood w Angli i Janosik na pograniczu Słowacko/Wegiersko/Polskim.

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)19.04.2009 09:53

"crazy666" napisał(a):
,ile razy ludzie przez Niego płakali,wyobraź sobie jak to jest pracować na dworze w zimie przy kilkunastu stopniowym mrozie przez 10 godzin,bez ciepłego picia,za wypicie herbaty albo kawy każdy "pracownik" był karany karą pieniężną w wysokości 50zł.


Jeżeli faktycznie tak było, to nie żal mi tego człowieka. JUKO nie był obozem karnym tylko zakładem pracy. Dlatego dziwię się, że dopiero teraz o tym piszesz. Kara grzywny nie może być stosowana jako chłosta za napicie się coś ciepłego podczas pracy przy kilkunastostopniowym mrozie.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)19.04.2009 11:18

Dionizy, mało jeszcze wiesz: w jednym z piotrkowskich prywatnych zakładów produkcyjnych właścicielka karze pracowników za reklamacje powstałe w wyniku ich błędów. Minimalna kara wynosi 50 zł, mimo, że czasami koszt reklamowango elementu wynosi np. 10 zł. Co ciekawe, taką samą karę oprócz pracownika, ponosi kierownik, który pracuje tylko na 1. zmianę (a pracownicy są na 2 zmiany).

00


<ALeJe> ~<ALeJe> (Gość)19.04.2009 11:40

[i][b]nikomu kogo znam nie jest go zal wrecz przeciwnie za ta krzywde powinien odrazu

Moderator: usunięte
..!!!

00


crazy666 ~crazy666 (Gość)19.04.2009 16:08

"POLIACZEK" napisał(a):
Po prostu Pan Sz. postępował jak osławieni zbóje Robin Hood w Angli i Janosik na pograniczu Słowacko/Wegiersko/Polskim.

Z wiedzy jaką ja posiadam to Robin Hood jak i Janosik okradali bogatych i dzielili się łupami z biednymi,a tego Pan Szczukocki nie robił,więc nie wiem czy jest sens porównywać go z tymi postaciami!!!

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)19.04.2009 18:04

Cytat ze Strefy FM: "Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy w rzeczywistości zakupione maszyny wykonane były ze starych odremontowanych urządzeń i elementów pochodzących z innych maszyn. Faktury, które później stanowiły podstawę do dofinansowania, były fałszowane. Kwoty na nich wielokrotnie zawyżano, wprowadzając tym samym w błąd dysponenta środków pieniężnych".
Nie popieram złodziei i oszustów. A w szczególności takich którzy kazali pracować na kilkunastostopniowym mrozie w cienkich kombinezonach bez szklanki ciepłej herbaty. Powinni go surowo ukarać i zabrać cały jego majątek żeby od nowa musiał się dorabiać.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat