metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jest dobrze ~jest dobrze (Gość)16.04.2009 16:30

Um w Piotrkowie Tryb powinien tego człowieka zatrudnić i to od zaraz.Przynajmniej chłopina umie napisać wniosek o pozyskanie finansów z zewnątrz .Piotrkowski magistrat ma poważne problemy właśnie z ubieganiem się o dofinansowanie bo wniosek jest do kitu,a później oczywiście zwalają na Łódź,że to i owo...
Zatrudnić Jerzego Sz. i to od zaraz.

00


Pracobiorca ~Pracobiorca (Gość)16.04.2009 20:00

Piotrkowska klasa biznesowa czyni cuda nie tylko ze środkami unijnymi. Na przykład w firmie pracuje ze 30-40 ludzi, a na umowie może 5.

00


mała ~mała (Gość)16.04.2009 22:21

szkoda człowieka i jego dzieci:-(

00


marek oczywiście ~marek oczywiście (Gość)16.04.2009 23:57

jeśli jest winny to nie jest mi go szkoda. nie współczuję przestępcom. miał na pewno czas by przemyśleć w co się pakuje fałszując faktury itp. żeby było lepiej w tym mieście powinien był uczciwie zainwestować fundusze ue i dzięki temu stworzyć nowe miejsca legalnej pracy.

00


demokles ~demokles (Gość)17.04.2009 07:29

Jerzy Sz.kilka lat temu był sprawcą kolizji drogowej w której zginoł człowiek.Siedział troche w areszcie ale jakimś ,,CUDEM,,szybko wyszedł.Prawo musi być równe dla wszystkich,ale niestety nie jest.Żeby zobaczyć cud nie trzeba jechać do Kany Galilejskiej.Wystarczy Piotrków.

00


macho ~macho (Gość)17.04.2009 07:42

[cytat]
130 tys. zł. A Na Wypłaty To Nie Miał :) Odrazu Zamknąć Go
pewnie jakiś pracownik się odezwał hihihiih, z tego co wiem to na wypłaty nie miał tylko dla tych co go okradali

00


słota ~słota (Gość)17.04.2009 07:49

Jerzy Sz.kilka lat temu był sprawcą kolizji drogowej w której zginoł człowiek.Siedział troche w areszcie ale jakimś ,,CUDEM,,szybko wyszedł.Prawo musi być równe dla wszystkich,ale niestety nie jest.Żeby zobaczyć cud nie trzeba jechać do Kany Galilejskiej.Wystarczy Piotrków
zdaje się , że nie znasz szczegółów tego zajścia inaczej byś przeciez tak nie pisał,rzeczywiście był taki wypadek, ale spowodowany nie z jego winy- zatem czemu mieliby go nie wypuścić?? po co rozdmuchujesz nieprawde człowieku?

00


NIUNIA ~NIUNIA (Gość)17.04.2009 07:51

mIAŁAM DO CZYNIENIA Z NIM, ZŁEGO SŁOWA NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ NA TEGO CZŁOWIEKA, POMÓGŁ MI, CBA NIECH SIĘ ZAJMIE PRZESTĘPCAMI, PEDOFILAMI A NIE ROBI SENSACJI Z TEGO CO SIĘ STAŁO, PRZECIEŻ NIE JEST ZABÓJCĄ ŻEBY GO TAK TRAKTOWAĆ, POPEŁNIŁ BŁĄD I NAPEWNO NAPRAWI GO.

00


gucio ~gucio (Gość)17.04.2009 08:12

"~macho" napisał(a):
pewnie jakiś pracownik się odezwał hihihiih, z tego co wiem to na wypłaty nie miał tylko dla tych co go okradali


ZGADZAM SIĘ PRACOWAŁEM TAM SZCZUKOCKIEGO STRASZNIE TAM OKRADALI- KRADLI MU PALIWO, ZŁOM WOGÓLE CO SIĘ DAŁO- NIE DAWAŁ WYPŁATY TYM KTÓRYCH ZŁAPAŁ NA GORACYM UCZYNKU

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)17.04.2009 08:41

Niunia, a co ma CBA (Centralne Biuro Antykorupcyjne) do pedofili? Jak już skończysz gimnazjum, to może będziesz wiedziała, że nic.
A pisanie z włączonym Caps Lockiem to naruszenie Netykiety.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat