metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Bartosiak ~Bartosiak (Gość)17.04.2009 09:27

Cytuję:
NIE JEST ZABÓJCĄ ŻEBY GO TAK TRAKTOWAĆ, POPEŁNIŁ BŁĄD I NAPEWNO NAPRAWI GO


Czy tylko zabójców należy karać???
Fałszowanie faktur, wyłudzanie dotacji - to przecież kradzież. "NIUNIA" pomyśl, zanim napiszesz. A jeśli jesteś w wieku szkolnym - to się ucz, także od inych na forum.
A same duże litery to wg Netykiety KRZYK. Tak więc pomyśl - co krzyczysz.

00


gucio ~gucio (Gość)17.04.2009 09:28

"Piotrkowianin" napisał(a):
A pisanie z włączonym Caps Lockiem to naruszenie Netykiety.


znalazł się esteta....

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)17.04.2009 09:34

"Netykieta (fr. netiquette) – zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci (ang. net).
Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania, nie jest dokładnie skodyfikowana, nikt też nie zajmuje się systematycznym karaniem osób łamiących te zasady, jednak uparte łamanie zasad netykiety może się wiązać z różnymi przykrymi konsekwencjami, jak np.: zgłoszenie nadużycia do działu abuse i odcięcie "niegrzecznego" osobnika od określonej usługi internetowej przez jej administratora.
Zasady netykiety wynikają wprost z ogólnych zasad przyzwoitości lub są odzwierciedleniem niemożliwych do ujęcia w standardy ograniczeń technicznych wynikających z natury danej usługi Internetu.
Zalecenia netykiety:
(...)
# zakaz ciągłego pisania dużymi literami"
Tak więc idź robić chlew na onet czy inną wp.

00


gucio ~gucio (Gość)17.04.2009 09:44

"gucio" napisał(a):
Tak więc idź robić chlew na onet czy inną wp.


rozumiem twoje rozgoryczenie, ale na forum oprócz netykiety obowiązuje też dobre wychowanie "chlew"- ma bardzo pejoratywny wdźwięk i chyba nie nazwałes tego forum w ten sposób prawda???

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)17.04.2009 09:52

"gucio" napisał(a):
znalazł się esteta....


Nie obrażaj się, bo dużo łatwiej czyta się normalnie pisany tekst. Ponadto jak się zagłębisz w lekturę kryminalistyczną a w szczególności dla grafologów, to się dowiesz, że osoby które piszą cały tekst drukowanymi literami to podobno (to nie moja opinia) świadczy to i ich niskim poziomie intelektualnym a nie estetyce. "Niunia" nie obraziła się, Chyba , że "Niunia" i "gucio" to ta sama osoba. Pozdrawiam i nie miej Piotrkowianinowi za złe, że Ci zwrócił słusznie uwagę.

00


gucio ~gucio (Gość)17.04.2009 09:59

"Dionizy" napisał(a):
Nie obrażaj się,


rozumiem zasady netykiety- nie mam zamiaru się o to obrażać, natomiast robić"chlew", cóż to nie było zbyt miłe

00


demokles ~demokles (Gość)17.04.2009 10:44

słota napisał(a):po co rozdmuchujesz nieprawde człowieku.Boisz się prawdy?.Przeciesz całe miasto wie jaka jest prawda.Wypadek ten długo był komentowany przez Piotrkowian.Ja osobiście nic do tego człowieka nie mam,byłem nawet pełen podziwu nad jego sukcesem i awansem społecznym (od pucybuta do milionera).Podziwiam i szanuje ludzi którzy odnieśli sukces ale w tym przypadku będe musiał zweryfikować swoją opinie.Nie ma świętych krów,każdy musi ponosić odpowiedzialność za swoje czyny.Pijany rowerzysta i bogaty biznesmen.Tak samo.

00


asia ~asia (Gość)17.04.2009 12:35

zajmijcie się sobą, a nie krytyką innych

00


paulitka19 ~paulitka19 (Gość)18.04.2009 20:48

Co wy chcecie od Jerzego Sz.

00


crazy666 ~crazy666 (Gość)18.04.2009 21:22

Drogi Poliaczku,ja osobiście poznałem Pana Szczukockiego i wiem jakim on jest "człowiekiem",ile razy ludzie przez Niego płakali,wyobraź sobie jak to jest pracować na dworze w zimie przy kilkunastu stopniowym mrozie przez 10 godzin,bez ciepłego picia,za wypicie herbaty albo kawy każdy "pracownik" był karany karą pieniężną w wysokości 50zł.Tak nie traktuje się nawet zwierząt a co dopiero ludzi,zwłaszcza ludzi którzy za tak marne pieniądze pracowali na to aby ten człowiek mógł jeździć Chryslerem za pół miliona!!!
A to co napisałem to jest tylko "kropla w morzu",kto pracował w JUKO sam najlepiej o tym wie!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat