metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave ~sklave (Gość)22.02.2011 10:00

O co ten ambaras? Niedługo powstanie wielkie centru rekreacji na Bugaju i mam nadzieje że nie będzie to spółka z udziałem miasta.
Miasto dokłada do basenu i innych spółek miejskich. Proste rozwiązanie magistrat niech się pozbędzie nierentownych spółek
sprzeda je.

Rozwiązanie proste lecz nie możliwe do realizacji bo gdzie zostaną zatrudnieni wielcy tego miasta i nie tylko.

00


mak donald ~mak donald (Gość)22.02.2011 10:50

maj będzie również piękny!
podwyżki wody i ścieków to danie główne!
basen to pikuś

00


wodnik1985 wodnik1985ranga22.02.2011 11:53

Hhhhe wszyscy na piotrkowskie""Słoneczko""",podobnierz w tym roku mają ryszyć wycieczki statkiem po bugaju,przepłynięcie promem na drugi brzeg,plywanie na bananie i wiele wspaniałych atrakcji dla całej rodziny;p

00


sklave ~sklave (Gość)22.02.2011 12:30

"wodnik1985" napisał(a):
podobnierz w tym roku mają ryszyć wycieczki statkiem po bugaju,


podobnież z ostatniej chwili z gabinetu....:
będzie organizowany spływ kajakowy Strawą od zachodnich granic miasta aż na Bugaj i dalej do Pilicy a później zalewem w caluśki świat.
Strawa oknem na świat dla Piotrkowa.

00


ananek ~ananek (Gość)22.02.2011 12:53

Tego banana na Słoneczku to chyba Prezydent z Dyr. Osiru na rowerze wodnym będą ciągnąć!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.02.2011 12:54

"sklave" napisał(a):
podobnież z ostatniej chwili z gabinetu....:
będzie organizowany spływ kajakowy Strawą od zachodnich granic miasta aż na Bugaj i dalej do Pilicy a później zalewem w caluśki świat.

Czy nasz prezydent weźmie w nim udział? Niech spływa i więcej tu nie wraca!

00


mol molranga22.02.2011 13:00

Byłem w niedziele z dziewczyną w łodzi w aquaparku. Zapłaciłem po 18zł za osobę. Czas jaki miałem do dyspozycji to 1h i 10 min za przebranie się. Woda była niemalże gorąca ok. 25C przy temp. -15C na dworze. Obsługa przez z uśmiechem na twarzy. Szafki elektroniczne bez kluczyka i masa atrakcji. Bicze wodne, jakuzzi, sauna dwie zjeżdżalnie w tym jedna na materacu. 4 Basenu razem z brodzikiem.

00


motyl ~motyl (Gość)22.02.2011 14:20

A ile wynosi pensja dyrektora posadzonego na stołku tylko dlatego że jest z odpowiedniej rodziny? założę się, że jego pensja pokryła by wydatki na wymianę wody i jeszcze na kilka karnetów by zostało.

00


wodnik1985 wodnik1985ranga22.02.2011 14:27

Podchodzi troche pod perwersje:P

"ananek" napisał(a):
~ananek (Gość)2 godziny temu, 12:53Tego banana na Słoneczku to chyba Prezydent z Dyr. Osiru na rowerze wodnym będą ciągnąć!

00


kaszysz ~kaszysz (Gość)22.02.2011 15:23

nie jest już wystarczająco drogo ? 8zł za godzinę to mało ?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat