metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dana ~dana (Gość)22.02.2011 08:44

Tylko na basenie będzie dyro i ratownicy w celu jego ochrony bo każdy woli jechać ,gdzie indziej bo panują tam lepsze warunki i jest taniej?

00


mol molranga22.02.2011 08:47

Pozdrowienia dla Pań kasjerek z basenu, które wykonują swoją pracę tak jakby odbywały jakiś wyrok w OSiR.

00


jakiś tam ~jakiś tam (Gość)22.02.2011 09:03

Potwierdzam, z tymi Paniami coś jest nie halo. Oczekując jak Pani podejdzie do lady, czujesz się jakbyś jej przeszkadzał, gorzej niż w dziekanacie z podaniem o przedłużenie sesji :)

00


anty ~anty (Gość)22.02.2011 09:16

Szkoda tylko, że w naszym OSIR'ze czas liczony jest od momentu odebrania czipa (trzeba się przebrać umyć, po basenie umyć i przebrać). Czyli jak się mocno pośpieszymy to w wodzie będziemy najwyżej 50 minut.
No cóż "piękny" Panie dyrektorze. Ciekawy jestem ile stracicie. Ja jestem stałym bywalcem i zrezygnuję z Piotrkowa kosztem dojazdu. Dziękuję!!!

00


P51 ~P51 (Gość)22.02.2011 09:23

"mol" napisał(a):
Pozdrowienia dla Pań kasjerek z basenu, które wykonują swoją pracę tak jakby odbywały jakiś wyrok w OSiR.


No niestety, do cywilizowanych pod tym względem krajów nam jeszcze duuużo brakuje.
Chociaż to jest w polskiej mentalności-praca dołuje ( jeszcze unosi się świąd komuny...).

00


mm ~mm (Gość)22.02.2011 09:29

"dana" napisał(a):
dan


To znaczy gdzie? gdzie kazdy woli jechać?To napisz mi jak w tym Piotrkowie ma powstać jakis osrodek rekreacyjny jak "piotrkowianie wola jechac gdzie indziej" Jak ktos ma zainwestowac pieniadze w cos co nikt nie bedzie odwiedzal bo gdzies indziej panuja lepsze warunki?

00


plywak ~plywak (Gość)22.02.2011 09:39

No no to fakt panie w szatni sa niepowtarzalne w swoim rodzaju niesamowita kultura i nastawienie do klienta....

00


klet ~klet (Gość)22.02.2011 09:40

Cytuję:
Każdy chciałby chodzić na basen za darmo i całą rodziną, ale tak dobrze nie ma i nie będzie, bo miasta nie stać na bezlimitowe dopłaty do działania OSiR-u.

Utrzymanie pseudo asystentki wodza 7000 x 12 = 84000zł/rok.

Cytuję:
Sama wymiana wody kosztuje nas 1.800 złotych tygodniowo


1800 x 52 tygodnie = 93600 zł / rok. Wow czyli można już zaoszczędzić i wspomóc rekreację w mieście.

Cytuję:
Zresztą oprócz podwyżek chcemy wprowadzić kilka korzystnych opcji karnetowych. W przypadku najdroższego karnetu (400 zł – ważnego cały rok) będzie można zaoszczędzić nie 20% (jak w przypadku najtańszego karnetu), ale 40%.


Czyli wszystko jest robione w tym kraju od D strony tj. zamiast nastawiać się na masowe zyski (większy obrót mniejsza marża) to tutaj robi się dobrze "bogatym". Osobom, które stać wyrzucić 400zł na rok. Ktoś powie, że to mała kwota ale jednak jest to kwota, która dla wielu może okazać się za wysoka, jeśli mówimy o obrotach i małej marży.
Nie lepiej obniżać ceny biletów podstawowych dokładać jakieś bonusy tak by był obrót ? Bogaty i tak zapłaci nawet 800zł, bo jeśli ma firmę to i tak wrzuci to w koszta. Jak nie ma firmy to dla kogoś majętnego 800zł/rok to śmieszna kwota.

00


sklave ~sklave (Gość)22.02.2011 09:41

I to nie ostatnia podwyżka w Piotrkowie. Była już podwyżka podatku od nieruchomości,gruntów .....
Rozrzutność prezydenta kosztuje. Na zwiększenie zatrudnienia w magistracie potrzebne są dodatkowe dochody między innymi dla pani asystent i jej biura.
Nie wiem co za spec policzył rentowność pływalni. Podnosząc ceny biletów spadnie drastycznie ilość korzystających z basenu i tak jest ich nie za wielu na możliwości tej pływalni.
W Kleszczowie aż ręce zacierają. Porównanie pomiędzy tymi dwoma ośrodkami to tak jazda maluszkiem lub mercedesem.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.02.2011 09:44

"mm" napisał(a):
To znaczy gdzie? gdzie kazdy woli jechać?To napisz mi jak w tym Piotrkowie ma powstać jakis osrodek rekreacyjny jak "piotrkowianie wola jechac gdzie indziej" Jak ktos ma zainwestowac pieniadze w cos co nikt nie bedzie odwiedzal bo gdzies indziej panuja lepsze warunki?

A co za problem zrobić lepsze warunki i atrakcyjniejsze ceny niż gdzie indziej? Np. na basenie w Kleszczowie na 2-godzinny bilet rodzinny (2 dzieci) zapłaciłem 35 zł. Warunki nieporównywalne - brodzik z ciepłą wodą i zjeżdżalnią dla małych dzieci, druga niecka z trochę chłodniejszą o głębokości ok. 1 metra, jacuzi i do tego zjeżdżalnia rura o długości ponad 100 metrów. W pobliżu basenu wielki parking. A u nas co? Dla małych dzieci woda za zimna, żadnych atrakcji nie ma, zaparkować samochód też nie bardzo jest gdzie. Taki basen jak w Kleszczowie mógłby powstać w Uszczynie - słyszałem, że w budowanym tam w latach 80. poprzedniego stulecia ujęciu wody dla naszego miasta woda miała temperaturę bodajże 27 stopni Celsjusza.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat