metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Paweł J.20.05.2015 14:34

jw. jaki jest najlepszy lokalw piotrkowie, najlepiej w rynku? przyjade do miasta po wielu latach ichce zabrac rodzine i znajomych na obiad

Krysia S. ~Krysia S. (Gość)20.05.2015 20:30

Jeśli chodzi o imprezę zorganizowaną to tylko w Altamirze. Polecam sale restauracyjną z wyjściem na ogródek. Fajny klimat, jedzonko przepyszne, obsługa godna polecenia.

cytat

. ~. (Gość)25.05.2015 11:12

zielona oliwka

cytat

gastronom ~gastronom (Gość)25.05.2015 14:30

Pawełku jeśli chodzi o potrawy kuchni polskiej to nie ma w Piotrkowie takiego lokalu . W każdym coś sknocą . Oliwka droga jak restauracja 4 gwiazdkowa, buraczki zasmażane podawane są na zimno - brrrr, pierwszy raz takie jadłam i oniemiałam, Natomiast do policzków nie mogę się przyczepić i te polecam . Czasy Altamiry minęły wraz z odejściem dobrego kucharza, tam steki były z wołowiny prawdziwie stekowej .U Dunina gotowanie wg. peerelowskich zasad, nawet jak podgrzewają zupy to nie potrafią spróbować i dodać odrobinę wody , bo każdy wie że odgrzewanie parokrotne lub ciągłe stanie w bemarze powoduje parowanie i automatycznie potrawa jest słona .Także dobrych restauracji jak na lekarstwo . pozostaje sushi na rynku ale to nie polskie potrawy, ew. pozostaje wyjazd do Łodzi ew. bliżej do Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie gdzie potrawy są naprawdę smaczne i cenowo bardzo, ale to bardzo dostępne. Hotelu Vestil a teraz Mercury nie polecam , Dania nie wyszukane, płytkie w smaku galanteria stołowa pozostawia wiele do życzenia - nie ta jakość za takie pieniądze. Sam widzisz - jeżeli jesteś koneserem dobrej kuchni o obsługi to jedź poza Piotrków, jeśli szczytem smaku dla Ciebie jest udko ,rosół . i bigos - pozostań w Piotrkowie. Pozdrawiam.

cytat

pracowałem ~pracowałem (Gość)31.05.2015 01:02

u dunina nie podgrzewaja sa ta swieze zupki kotlety itp,bar 10 Marek dba i nie pisz głupot

cytat

Olka ~Olka (Gość)01.06.2015 21:05

Soul Food !!! Zdecydowanie!!!

cytat

Agnieszka ~Agnieszka (Gość)03.06.2015 15:18

"Olka" napisał(a):
~Olka (Gość)przedwczoraj, 21:05
Soul Food !!! Zdecydowanie!!!


Olu , czytaj ze zrozumieniem, kolacja proszona a nie wypad na kanapkę.

cytat

Olka ~Olka (Gość)03.06.2015 20:22

Kolega Paweł J. napisał, że chce zabrać rodzinę na obiad. A w Soul Foodzie serwują pyszne obiady (nie tylko kanapki),zdecydowanie liczy się tam jakość, nie ilość....
Więc może Ty masz jednak problem z czytaniem ze zrozumieniem Agnieszko?

cytat

Do Oli ~Do Oli (Gość)05.06.2015 09:09

Olu, czy ty rozumiesz co tzn. obiad proszony po wielu latach nieobecności. Poczytaj savoir vivre a zrozumiesz czym różni się zwykły obiad od obiadu uroczystego .Uroczyste posiłki zdecydowanie swoja klasą, estetyką i różnymi dodatkami niestety różnią się od tych zwykłych z papierowymi serwetkami. I tu kłania nam się znajomość obyczajów i estetyka oraz wyróżnienie posiłku dla podkreślenia powagi sytuacji i uczczenia spotkania po wielu latach. A taki obiadek o którym Ty piszesz to można zjeść na szybkiego .

cytat

szamacz ~szamacz (Gość)06.06.2015 20:34

karuzela smakow jest ok

cytat

Paweł J. ~Paweł J. (Gość)08.06.2015 12:06

dziekuje wszystkim za wypowiedzi, jestem eraz w piotrkowie i widziałem ze w rynku sa u dunina, zielona oliwka i amici i jeszcze jakas restauracja przy hotelu, prosze o podpowedz która z tych konkretnie wybrac i co do jedzenia jest popisowym daniem lokalu

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat