metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Paweł J.20.05.2015 14:34

jw. jaki jest najlepszy lokalw piotrkowie, najlepiej w rynku? przyjade do miasta po wielu latach ichce zabrac rodzine i znajomych na obiad

znafca ~znafca (Gość)08.06.2015 14:11

"polecam" ali-baba kebab na Słowackiego:SOR na Rakowskiej,ewentualnie sraczka w domu po zjedzeniu specjałów z tego przybytku-100%.

cytat

byli bywalcy ~byli bywalcy (Gość)08.06.2015 16:40

"znafca" napisał(a):

potwierdzamy-w szczególności polecamy sosy które śmierdzą pleśnią i zwykłą nieprzegotowaną kranówką,które są lepsze niż najlepsze środki przeczyszczające oraz sałatki ze zwiędłych warzyw krojonych tydzień wcześniej i spleśniałe.

cytat

szamacz ~szamacz (Gość)12.06.2015 07:57

sciemniasz pawel

cytat

Magda ~Magda (Gość)15.06.2015 13:53

W rynku polecam Zielona Oliwkę bo z tych wszystkich lokali ma ciekawy szeroki asortyment dań w karcie menu.
Sałatki i pasty są smaczne z wyważonym smakiem z podkreśleniem głównego składnika dania. Dania główne też smakują dobrze a mnie osobiście bardzo smakują policzki w sosie , puree (takie prawdziwe jakie powinno być) - jedynym mankamentem tego dania są buraczki zasmażane ...ale podane na zimno co jest profanacja bo buraczki są zaprawiane zasmażką i muszą być podane na gorąco ale myślę że z tym nie będzie problemu - wystarczy poprosić kelnerkę do podania tychże buraczków na gorąco. Przystawka to dobra bruschetta którą też polecam ze świeżymi ziołami co jest dodatkowym atutem dania. Byłam ze znajomymi i bardzo chwalili jakość oraz smak podawanych potraw.

cytat

ROBERTO42 ROBERTO4217.06.2015 23:23

Słaawk Meckier - jedzenie jak w na weselu , na bogato i smacznie . Polecam .

cytat

Irena ~Irena (Gość)18.06.2015 09:04

"ROBERTO42" napisał(a):


Typowe wiejskie potrawy: Tłuste kurczaki, tłusty bigos - wszystko proste by jak najmniej się narobić - popatrz na inne sale: pieczone kaczki ,lekkie sałatki, perliczki, rozmaitość nowoczesnej kuchni.

cytat

Iza ~Iza (Gość)18.06.2015 09:51

"Irena" napisał(a):
Typowe wiejskie potrawy: Tłuste kurczaki, tłusty bigos - wszystko proste by jak najmniej się narobić - popatrz na inne sale: pieczone kaczki ,lekkie sałatki, perliczki, rozmaitość nowoczesnej kuchni.


Zgadzam się. U Meckiera czas zatrzymał się w latach 80tych, kawa w szklankach, tort na papierowym talerzyku, na jego miejscu spaliła bym się ze wstydu .

cytat

wito ~wito (Gość)18.06.2015 20:11

Dobrego kucharza mają na Grota Roweckiego w best western dawny hotel trybunalski.

cytat

mieszczuch ~mieszczuch (Gość)20.06.2015 09:31

[cytat="Pawel-J."] Oliwka
nie polecam Amici mizerny wybór i wszystko odgrzewane

cytat

Przemek ~Przemek (Gość)20.06.2015 16:11

Również nie polecam Amici. Dostalem tam nalesnika z długim rudym włosem, na drugiego czekałem ponad pół godziny a i tak musiałem za to zapłacić. Nie pozdrawiam.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat