metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Paweł J.20.05.2015 14:34

jw. jaki jest najlepszy lokalw piotrkowie, najlepiej w rynku? przyjade do miasta po wielu latach ichce zabrac rodzine i znajomych na obiad

michal94 ~michal94 (Gość)09.08.2015 13:38

W rynku poza Zieloną Oliwką i SKYY dobrze nie zjesz. Ja osobiście polecam karuzelę smaków. Szerokie menu, świetnie podane, szef kuchni - mistrz świata! No i kręgielnia, bilard... Super sprawa :)

cytat

duczok ~duczok (Gość)05.08.2015 22:03

w piotrkiwe sprzedją sam syf, czy to u dunina - śmieciowe żarcie i syf na kuchni jak w koblu, czy to inne bary, syf i jeszce raz syf i jedzenie i brud na kuchni. jesli coś jest dobre i zjadliwe to musi byc czysto a w piotrkowie jest wszedzie brudno, wiem bo sanepid podpisuje zgody na gastronomie ale wszedzie bywa i widzi.

cytat

hyhyhy ~hyhyhy (Gość)31.07.2015 19:40

Teraz to będzie U Dunina, albo raczej Krochmal

cytat

mito ~mito (Gość)28.06.2015 14:06

polecam karuzelę smaków,to co było parę lat temu ,a teraz mistrzostwo swiata,kręgielnia także super,z tym zę powinna być czynna do północy

cytat

Jeniffer ~Jeniffer (Gość)25.06.2015 07:57

Polecam resturacje Stylowa w Hotelu Staromiejskim bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie :)

cytat

Przemek ~Przemek (Gość)20.06.2015 16:11

Również nie polecam Amici. Dostalem tam nalesnika z długim rudym włosem, na drugiego czekałem ponad pół godziny a i tak musiałem za to zapłacić. Nie pozdrawiam.

cytat

mieszczuch ~mieszczuch (Gość)20.06.2015 09:31

[cytat="Pawel-J."] Oliwka
nie polecam Amici mizerny wybór i wszystko odgrzewane

cytat

wito ~wito (Gość)18.06.2015 20:11

Dobrego kucharza mają na Grota Roweckiego w best western dawny hotel trybunalski.

cytat

Iza ~Iza (Gość)18.06.2015 09:51

"Irena" napisał(a):
Typowe wiejskie potrawy: Tłuste kurczaki, tłusty bigos - wszystko proste by jak najmniej się narobić - popatrz na inne sale: pieczone kaczki ,lekkie sałatki, perliczki, rozmaitość nowoczesnej kuchni.


Zgadzam się. U Meckiera czas zatrzymał się w latach 80tych, kawa w szklankach, tort na papierowym talerzyku, na jego miejscu spaliła bym się ze wstydu .

cytat

Irena ~Irena (Gość)18.06.2015 09:04

"ROBERTO42" napisał(a):


Typowe wiejskie potrawy: Tłuste kurczaki, tłusty bigos - wszystko proste by jak najmniej się narobić - popatrz na inne sale: pieczone kaczki ,lekkie sałatki, perliczki, rozmaitość nowoczesnej kuchni.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat